Zrealizowane inwestycje

Lista zakończonych inwestycji

wizualizacja inwestycji sentosa park

Sentosa Park

Inwestycja realizowana w latach 2019-2021. To przedsięwzięcie deweloperskie, które pod wieloma względami stało się atrakcyjnym projektem z 5 budynkami, mieszczącymi 48 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 36 m2 do 161 m2. Poznaj inwestycję Sentosa Park w Gdyni!

wizualizacja inwestycji nowe kowale

Nowe Kowale

Inwestycja realizowana w latach 2018-2020. Osiedle Nowe Kowale to inwestycja doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Wyróżnia się nowoczesną i stylową architekturą, cichobieżnymi windami oraz oryginalnym wykończeniem części wspólnych. Poznaj zrealizowaną inwestycję Nowe Kowale!

zdjęcie inwestycji redłowskie wzgórze

Redłowskie Wzgórze

Redłowskie Wzgórze jest inwestycją realizowaną w latach 2017-2019 i znajduje się przy ulicy Huzarskiej 27 w Gdyni.

zdjęcie inwestycji kamienica chodkiewicza

Kamienica Chodkiewicza

Kamienica Chodkiewicza jest inwestycją realizowaną w latach 2017-2019 i znajduje się przy ulicy Chodkiewicza 13 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji morenowy sad

Morenowy Sad

Morenowy Sad jest inwestycją realizowaną w latach 2016-2017 i znajduje się przy ulicy prof. Stefana Hausbrandta 24, 26, 28 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji apartamenty na plaży

Apartamenty na Plaży

Apartamenty na Plaży są inwestycją realizowaną w latach 2014-2016 i znajdują się przy ulicy Abrahama w Jastarni. Apartamenty na Plaży to była niezwykła oferta skierowana do tych z Państwa, którzy oczekiwali najwyższych standardów, które proponują Państwu 5 gwiazdkowe hotele.

zdjęcie inwestycji jaśminowy stok 2

Jaśminowy Stok II

Jaśminowy Stok II jest inwestycją realizowaną w latach 2015-2016 i znajduje się przy ulicy Jaśminowy Stok 65 i 67 w Gdańsku. Z dala od zgiełku miasta, wkomponowana w istniejącą architekturę domków jednorodzinnych, wśród zieleni z pewnością zasługuje na miano najlepszego miejsca do zamieszkania dla Państwa.

zdjęcie inwestycji zielony zakątek

Zielony Zakątek

Inwestycja Zielony Zakątek była realizowana w latach 2014-2015 i znajduje się przy ulicy Kopernika 16 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji kamienica lęborska

Kamienica Lęborska

Kamienica Lęborska jest inwestycją realizowaną w latach 2013-2014 i znajduje się przy ulicy Lęborskiej 25 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji osiedle jaworzniaków

Osiedle Jaworzniaków

Osiedle Jaworzniaków było realizowane w latach 2011-2014 przy ulicy Jaworzniaków 16, 17, 18 i 19 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji kamienica francuska

Kamienica Francuska

Inwestycja Kamienica Francuska była realizowana w latach 2010-2011 przy ulicy Taborowej 5 w Gdańsku.

zdjęcie inwestycji jaśminowy stok

Jaśminowy Stok

Jaśminowy Stok jest inwestycją realizowaną w latach 2008-2009 i znajduje się przy ulicy Jaśminowy Stok 59 i 61 w Gdańsku.

Aktualne inwestycje

wizualizacja nowe mieszkania jaśkowa dolina budros

Duet Jaśkowa Dolina

Zakochaj się w Jaśkowej Dolinie i wybierz miejsce do życia, które ma wszystko, czego potrzebujesz – mieszkaj, odpoczywaj, pracuj. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz wydzielona dla mieszkańców przestrzeń coworkingowa w inwestycji to komfort życia i pracy, na jaki zasługujesz. Odkryj ten kameralny projekt mieszkalny, składający się z dwóch budynków, zlokalizowanych przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu Górnym i sprawdź, jak to jest mieszkać w przestrzeni otulonej lasem.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 nowe mieszkania gdańsk

Myśliwska 24

Nie zwlekaj! Zobacz gotowe do odbioru mieszkanie! Gdańska inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki z ogólnodostępnymi tarasami.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska, z której całe Trójmiasto jest w zasięgu ręki. Budowa osiedla odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na przystępne cenowo nieruchomości, oferując rozwiązanie zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów chcących bezpiecznie ulokować kapitał. Umów się na spotkanie na budowie i przekonaj się na własne oczy, jak wyglądają nasze mieszkania.

Opinie naszych Klientów

BUDROS Deweloper
4.6
Na podstawie 45 opinii
powered by Google
Daniela LewnauDaniela Lewnau
16:52 15 Jun 24
Dobry Deweloper,szybka transakcja,polecam
Raffaela EberhardRaffaela Eberhard
12:17 17 Jan 24
Chciałbym bardzo podziękować Paulinie Drążek.Bardzo nam pomogła. Dobry. Umiejętnie. Była dla nas wspaniałą i niezawodną pomocą. Po deweloperze pozostały jeszcze drobne poprawki. Naprawa ściany i ulepszanie drzwi balkonowych.Pani ta zostawiła klucz prywatnie i pomagała także poza godzinami pracy. Koordynowała pracowników. Jest także bardzo uprzejma.Zawsze będziesz informowany w odpowiednim czasie e-mailem. Osada Nowe Kowale Plus posiada dobre podstawowe materiały budowlane.Relacje międzyludzkie są ciepłe.
Katarzyna TutakKatarzyna Tutak
22:56 09 Jan 24
Polecam tego dewelopera: miła i kompetentna obsługa, pomoc w odpowiedzi na każde pytanie, doradztwo. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, wygodne, ciepłe i z ciekawym układem.
Panele SzklanePanele Szklane
19:48 03 Jan 24
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Profesjonalne podejście, pomoc na każdym etapie. Firma godna polecenia.
Mariusz MarcinkowskiMariusz Marcinkowski
15:44 18 Dec 23
Jestem ciekawy co sądzicie o inwestycji Duet Jaśkowa Dolina:https://investmap.pl/inwestycja/duet-jaskowa-dolina,18355.html#komentarze
Barbara IlczukBarbara Ilczuk
10:49 25 Oct 23
Jestem zadowolona z realizacji inwestycji Nowe Kowale i Nowe Kowale Plus.Budros to solidny deweloper . Wysoki standard wykonania, osiedle wybudowane przez Budros wygląda tak jak w folderze. Terminy dotrzymane
Aleksander ŁacinaAleksander Łacina
12:37 09 Jun 23
Adrian HajdukAdrian Hajduk
11:16 17 Jan 23
Mieszkanie na Nowych Kowalach Plus przekazane na czas. Bardzo ładne klatki schodowe. Polecam 🙂
Elżbieta KlejbukElżbieta Klejbuk
11:46 03 Aug 22
Jestem zadowolona z jakości wykonania inwestycji Sentosa Park w Gdyni. Obsługa klienta godna polecenia. Zakup nieruchomości u tego dewelopera był dobrym pomysłem 🙂
Siem StySiem Sty
16:49 02 Aug 22
bardzo polecam – udana współpraca!
jan purjan pur
12:21 16 Mar 22
Budros to solidny deweloper z Gdańska. Jesteśmy zadowoleni z wyboru. Wysoki standard wykonania, osiedle wybudowane przez Budros wygląda tak jak w folderze informacyjnym!! Polecam
Marcin LewandowskiMarcin Lewandowski
07:34 16 Jun 21
Solidna firma z wieloma kompetentnymi pracownikami , niestety z kilkoma wyjątkami .
Natalia AugustynNatalia Augustyn
18:20 11 Aug 20
Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Każdy potrzebny dokument dostarczany szybko, znakomity kontakt, świetne podejście do klienta. Samo mieszkanie oddane w takim stanie że nie było do czego się przyczepić.
Piotr PoredaPiotr Poreda
04:59 23 Oct 19
Polecam ! Wykończenia w stanie developerskim bardzo dobre wręcz wzorowe 🙂
js_loader