zdjęcie inwestycji apartamenty na plaży

Apartamenty na Plaży

Apartamenty na Plaży są inwestycją realizowaną w latach 2014-2016 i znajdują się przy ulicy Abrahama w Jastarni. Apartamenty na Plaży to była niezwykła oferta skierowana do tych z Państwa, którzy oczekiwali najwyższych standardów, które proponują Państwu 5 gwiazdkowe hotele.

Wszystkie mieszkania sprzedane

Zobacz galerię inwestycji

Aktualne inwestycje

wizualizacja nowe mieszkania jaśkowa dolina budros

Duet Jaśkowa Dolina

Zakochaj się w Jaśkowej Dolinie i wybierz miejsce do życia, które ma wszystko, czego potrzebujesz – mieszkaj, odpoczywaj, pracuj. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz wydzielona dla mieszkańców przestrzeń coworkingowa w inwestycji to komfort życia i pracy, na jaki zasługujesz. Odkryj ten kameralny projekt mieszkalny, składający się z dwóch budynków, zlokalizowanych przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu Górnym i sprawdź, jak to jest mieszkać w przestrzeni otulonej lasem.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 nowe mieszkania gdańsk

Myśliwska 24

Nie zwlekaj! Zobacz ostatnie gotowe do odbioru mieszkanie! Gdańska inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki z ogólnodostępnymi tarasami.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Budowa tego projektu odpowiada na rosnący popyt na dostępne cenowo nieruchomości dla osób młodych, funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi oraz atrakcyjne inwestycje dla osób poszukujących lokaty kapitału. Zapoznaj się z ofertą mieszkań wykończonych pod klucz.