Aktualności

Sprawdź, co nowego dzieje się w firmie Budros!
Prezentujemy aktualne informacje o planowanych,
trwających i zrealizowanych przedsięwzięciach.

Aktualności

Aktualne inwestycje

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 gdańsk

Myśliwska 24

Mieszkania w Gdańsku dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu centrum miasta. Inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to nowoczesne, czteropiętrowe budynki z licznymi udogodnieniami, by mieszkańcom żyło się wygodnie. Tarasy ogólnodostępne, windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie i starannie zaprojektowanie tereny zielone to kluczowe atuty tej inwestycji.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Nowoczesne budownictwo i liczne udogodnienia sprawią, że zyskasz wyjątkowy komfort życia codziennego. Ceny zaczynają się już od 7.550 zł za m².

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy ogólny

Administratorem pozyskiwanych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informacje dostępne tutaj. Wyrażenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie można ją cofnąć.