Aktualności

Sprawdź, co nowego dzieje się w firmie Budros!
Prezentujemy aktualne informacje o planowanych,
trwających i zrealizowanych przedsięwzięciach.

Aktualności

 • Wykończ mieszkanie z korzyścią!

  Wykończ mieszkanie z korzyścią!

  Zakup mieszkania to często realizacja wieloletnich marzeń. Miesiącami oczami wyobraźni projektujesz każdy kąt i zastanawiasz się nad najlepszymi dla siebie rozwiązaniami.

  Czytaj więcej
 • Mieszkanie bez wkładu własnego

  Mieszkanie bez wkładu własnego

  Zadajesz sobie pytanie, jakie wymogi należy spełnić, aby kupić „Mieszkanie bez wkładu własnego”? Pomożemy Ci sprawdzić, czy możesz skorzystać z nowego programu rządowego!

  Czytaj więcej
 • Pierwsze miejsce w rankingu deweloperów w Trójmieście

  Pierwsze miejsce w rankingu deweloperów w Trójmieście

  Mamy ogromną przyjemność poinformować, że firma Budros uzyskała I miejsce w rankingu deweloperów w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe na portalu trojmiasto.pl.

  Czytaj więcej
 • Rynek pierwotny w Gdańsku

  Rynek pierwotny w Gdańsku

  Szukasz sprawdzonego dewelopera, który oferuje mieszkania najwyższej jakości, wywiązuje się z terminów, a współpraca z nim przebiega bez uciążliwych komplikacji? Poznaj ofertę Budrosa – dewelopera, który wybudował już mieszkania dla tysięcy gdańszczan oraz osób spoza Gdańska!

  Czytaj więcej
 • Atrakcyjne mieszkania na Morenie w Gdańsku

  Atrakcyjne mieszkania na Morenie w Gdańsku

  Piecki–Migowo potocznie nazywane Moreną to jedna z prężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Usytuowana prawie w samym sercu grodu Neptuna szybko zyskała miano jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta.

  Czytaj więcej
 • Nowe mieszkania w Gdańsku

  Nowe mieszkania w Gdańsku

  Gdańsk od lat wysoko plasuje się w rankingach oceniających najlepsze warunki mieszkaniowe, perspektyw rozwoju, czy miast, w których najchętniej się mieszka…

  Czytaj więcej

Aktualne inwestycje

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 gdańsk

Myśliwska 24

Mieszkania w Gdańsku dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu centrum miasta. Inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to nowoczesne, czteropiętrowe budynki z licznymi udogodnieniami, by mieszkańcom żyło się wygodnie. Tarasy ogólnodostępne, windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie i starannie zaprojektowanie tereny zielone to kluczowe atuty tej inwestycji.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Nowoczesne budownictwo i liczne udogodnienia, sprawią, że zyskasz wyjątkowy komfort życia codziennego. Ceny zaczynają się już od 7.500 zł za m².

Formularz kontaktowy

Administratorem pozyskiwanych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informacje dostępne tutaj. Wyrażenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie można ją cofnąć.