wizualizacja inwestycji nowe kowale

Nowe Kowale

Inwestycja realizowana w latach 2018-2020. Osiedle Nowe Kowale to inwestycja doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Wyróżnia się nowoczesną i stylową architekturą, cichobieżnymi windami oraz oryginalnym wykończeniem części wspólnych. Poznaj zrealizowaną inwestycję Nowe Kowale!

Wszystkie mieszkania sprzedane

Zobacz galerię inwestycji

Aktualne inwestycje

wizualizacja nowe mieszkania jaśkowa dolina budros

Duet Jaśkowa Dolina

Zakochaj się w Jaśkowej Dolinie i wybierz miejsce do życia, które ma wszystko, czego potrzebujesz – mieszkaj, odpoczywaj, pracuj. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz wydzielona dla mieszkańców przestrzeń coworkingowa w inwestycji to komfort życia i pracy, na jaki zasługujesz. Odkryj ten kameralny projekt mieszkalny, składający się z dwóch budynków, zlokalizowanych przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu Górnym i sprawdź, jak to jest mieszkać w przestrzeni otulonej lasem.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 nowe mieszkania gdańsk

Myśliwska 24

Nie zwlekaj! Zobacz ostatnie gotowe do odbioru mieszkanie! Gdańska inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki z ogólnodostępnymi tarasami.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

IV etap inwestycji ruszył z nową pulą mieszkań! Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Budowa tego projektu odpowiada na rosnący popyt na dostępne cenowo nieruchomości dla osób młodych, funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi oraz atrakcyjne inwestycje dla osób poszukujących lokaty kapitału.