Budros – generalny wykonawca
z wieloletnim doświadczeniem

Naszą pozycję na rynku budujemy od ponad 30 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie w kraju i za granicą. Realizujemy inwestycje jako generalny wykonawca w ramach budownictwa mieszkalnego, jak i projekty dla branży hotelarskiej, kulturalnej, oświatowej, służby zdrowia i innych.

Generalne wykonawstwo

Zajmujemy się kompleksową realizacją prac zleconych przez inwestorów. Od położenia kamienia węgielnego, po prace wykończeniowe. Działamy terminowo, rzetelnie i z pomocą doświadczonej kadry specjalistów.

Prowadzimy inwestycje zgodnie z prawem budowlanym, zachowaniem wszelkich norm budowlanych i tak, jak nakazuje sztuka budowlana. Dbamy o interes Klientów, trzymamy się ustalonego harmonogramu prac i współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami oraz dostawcami materiałów budowlanych. Zaufaj doświadczeniu naszego przedsiębiorstwa, które zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat. Możemy pochwalić się licznymi projektami w branży deweloperskiej, hotelarskiej i innych.

Mapa inwestycji

Zajmujemy się

Budownictwo mieszkaniowe

Naszą domeną jest budownictwo mieszkaniowe. Zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji, które wyróżnia nowoczesność, przyjazna infrastruktura i wysoki standard wykonania mieszkań oraz części wspólnych.

Zajmujemy się budową osiedli w niskiej i średniej zabudowie, a także budową apartamentowców oraz budynków wielorodzinnych. W zakresie naszych kompetencji jest także budowa towarzyszących im obiektów kubaturowych, przygotowanie infrastruktury drogowej czy realizacja projektów z zakresu zagospodarowania terenów zielonych, parkingów, terenów wspólnych. Jako generalny wykonawca dbamy o to, by stworzyć dla przyszłych mieszkańców wygodne miejsce do życia.

Budownictwo hotelowe

Zajmujemy się przygotowaniem, realizacją i obsługą inwestycji budowlanej na najwyższym poziomie. Gwarantujemy innowacyjne i przemyślane rozwiązania, a także rzetelności i kompleksowości działań w zakresie budownictwa hotelowego.

Kompleksowa realizacja prac budowlanych zleconych przez inwestora w branży hotelarskiej to ogromne wyzwanie dla generalnego wykonawcy. Posiadamy bogate doświadczenie i dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić przyjemną współpracę oraz przede wszystkim terminową realizację prac. W zakresie budownictwa hotelowego zrealizowaliśmy m.in. hotele Hilton, HANZA czy LIVAL w Gdańsku.

Budownictwo
biurowe i handlowe

Jako generalny wykonawca biurowców, centrów handlowych, pawilonów usługowych oraz obiektów użytku publicznego, dbamy o funkcjonalność i najwyższy standard jakości. Zależy nam, by stworzyć odpowiednie warunki do pracy, jak i właściwy komfort klientom.

W zakresie budownictwa biurowego i handlowego zajmujemy się przeprowadzeniem wszystkich prac związanych z budową i wykończeniem budynku. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami i dostawcami materiałów, a nasza kadra kierownicza i inżynierska dokłada wszelkich starań, by wszelkie prace zostały przeprowadzone zgodnie z projektem i wedle ustalonego harmonogramu. Realizujemy „pod klucz” budynki o różnej kubaturze, które są wyposażone w nowoczesne systemy wentylacyjne oraz inne technologie.

Budownictwo oświatowe

Obiekty oświatowe to specyficzny rodzaj inwestycji, który wymaga doświadczonego wykonawcy. Zajmujemy się kompleksową budową i wykończeniem obiektów tego typu – żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni, placówek szkolno-wychowawczych i innych, a także przynależnej do nich infrastruktury..

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie budowy obiektów oświaty oraz za sprawą wykwalifikowanej kadry kierowników, inżynierów i pracowników, nasza firma z powodzeniem podejmuje się zadań w ramach zamówień publicznych, jak i na zlecenie prywatnych inwestorów. Przykładamy ogromną wagę do tego, by dotrzymać terminów oraz stworzyć przyjazną infrastrukturę, która będzie służyła dzieciom, młodzieży i wszystkim osobom związanym z oświatą latami.

Inne realizacje

Budownictwo kościołów, placówek oświaty, hal magazynowych czy obiektów usługowych, to kolejna gałąź działalności firmy BUDROS. Zajmujemy się realizacjami od A do Z, dbając o profesjonalne i terminowe realizacje wszystkich etapów.

Generalne wykonawstwo w specyficznych gałęziach wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Realizujemy prace termomodernizacyjne oraz remontowe, jak i budujemy obiekty od początku do końca. Dopełniamy wszelkich formalności, przygotowujemy kosztorysy materiałów i prac, a także realizujemy etapy prac wedle harmonogramów i zgodnie z prawem oraz sztuką budowlaną.

Referencje

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy ogólny