Mieszkania

Nowe mieszkania Gdańsk

Nasze inwestycje

wizualizacja nowe mieszkania jaśkowa dolina budros

Duet Jaśkowa Dolina

Zamieszkaj w sąsiedztwie wyjątkowo zielonych terenów przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina, we Wrzeszczu Górnym. Poznaj naszą kameralną inwestycję składającą się z dwóch budynków mieszkalnych. Znajdziesz tutaj ustawne dwu, cztero oraz pięciopokojowe mieszkania z przynależnymi ogródkami i balkonami. Sprawdź, jak będzie wyglądać Studio Coworking udostępnione dla przyszłych mieszkańców inwestycji.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 gdańsk

Myśliwska 24

Mieszkania w Gdańsku dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu centrum miasta. Inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to nowoczesne, czteropiętrowe budynki z licznymi udogodnieniami, by mieszkańcom żyło się wygodnie. Tarasy ogólnodostępne, windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie i starannie zaprojektowanie tereny zielone to kluczowe atuty tej inwestycji.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Budowa tego projektu jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie budżetowych nieruchomości dla osób młodych oraz rodzin z dziećmi.

Mapa inwestycji

Aktualna inwestycja

Zakończona inwestycja

O inwestycjach

Nasza firma od ponad 30 lat działa w branży budowlanej i nieustannie realizuje inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Posiadamy również doświadczenie w innych sektorach i świadczymy usługi ogólnobudowlane. Działalność deweloperska pozwala nam na stwarzanie wyjątkowych miejsc do życia na mapie Trójmiasta i okolicznych miejscowości.

Możemy poszczycić się kompleksowymi realizacjami kilkunastu inwestycji, a mieszkania w Gdańsku, Gdyni czy Jastarni, które oddaliśmy już do użytku, cieszą się świetnymi rekomendacjami mieszkańców. Realizowane przez nas projekty są atrakcyjne pod wieloma względami, a nasza kadra inżynierów i fachowców dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Co ważne, działamy nie tylko jako deweloper w Gdańsku, ale także realizujemy liczne inwestycje w całym regionie. Zawsze z dbałością o dotrzymanie terminów i zgodnie z najwyższym standardem pracy!

Zakończone inwestycje

wizualizacja inwestycji sentosa park

Sentosa Park

Inwestycja realizowana w latach 2019-2021. To przedsięwzięcie deweloperskie, które pod wieloma względami stało się atrakcyjnym projektem z 5 budynkami, mieszczącymi 48 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 36 m2 do 161 m2. Poznaj inwestycję Sentosa Park w Gdyni!

wizualizacja inwestycji nowe kowale

Nowe Kowale

Inwestycja realizowana w latach 2018-2020. Osiedle Nowe Kowale to inwestycja doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Wyróżnia się nowoczesną i stylową architekturą, cichobieżnymi windami oraz oryginalnym wykończeniem części wspólnych. Poznaj zrealizowaną inwestycję Nowe Kowale!

zdjęcie inwestycji redłowskie wzgórze

Redłowskie Wzgórze

Redłowskie Wzgórze jest inwestycją realizowaną w latach 2017-2019 i znajduje się przy ulicy Huzarskiej 27 w Gdyni.