Przedsiębiorstwo Budros prężnie funkcjonuje i rozwija się już od 1991 roku.
Z okazji jubileuszu 30-lecia firmy, zachęcamy do poznania nas bliżej.

Od początku swojego istnienia Budros podejmował się realizacji wielu różnych projektów. Nie bojąc się wyzwań, szybko zyskał renomę firmy wykonującej fachowo, rzetelnie i terminowo zadania budowlane. Umożliwiło to dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i co za tym idzie, podejmowanie coraz bardziej wymagających przedsięwzięć, które dzięki zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry kończyły się sukcesem.

Wieloletnie doświadczenie

Na wieloletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Budros składa się szereg interesujących inwestycji w branżach: deweloperskiej, ogólnobudowlanej i rusztowaniowej, do których można zaliczyć projekty z zakresu budowy budynków mieszkalnych, obiektów oświaty, sportowych, hotelowych, usługowych, przemysłowych, aż po rewitalizację cennych obiektów zabytkowych. Dzięki tak szerokim możliwościom i podejmowanym inicjatywom, obecnie firma z dumą może określić siebie jako jednego z współtwórców krajobrazu Trójmiasta i okolic.

Działalność ogólnobudowlana

Liczna część zrealizowanych przedsięwzięć ogólnobudowlanych została doceniona przez zleceniodawców. Na wyróżnienie zasłużyły m.in. takie projekty jak: rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku, za którą Przedsiębiorstwo otrzymało status budowy roku 2005, budowa Szkoły Floretu – pierwszego tego typu obiektu w Europie, budowa hotelu Hilton w Gdańsku, który obecnie jest uznawany jako jeden z najlepszych w Polsce, czy budowa hali kwiatowej Renk w Gdańsku – największej tego rodzaju hali w Polsce.

Działalność deweloperska

Warto podkreślić, że od wielu lat jedną z intensywniej rozwijających się gałęzi firmy Budros jest działalność deweloperska. Przedsiębiorstwo może poszczycić się kompleksowym wykonaniem kilkunastu inwestycji mieszkaniowych w zróżnicowanym standardzie. Realizowane projekty są atrakcyjne pod wieloma względami, natomiast cały proces inwestycji deweloperskiej prowadzony jest profesjonalnie i rzetelnie, o czym świadczy zadowolenie klientów. 

Rusztowania Przemysłowe

Stawiając na rozwój firmy w 1991 roku Budros zarejestrował oddział w Niemczech (Herne), działający prężnie do chwili obecnej. Dzięki udanej współpracy, Przedsiębiorstwo stało się cenionym partnerem firm niemieckich i ma możliwość realizowania wielu zleceń z zakresu: stawiania rusztowań do 200m., robót elewacyjnych i budowlano-montażowych. Sprawne zarządzanie i dobra znajomość realiów ówczesnego rynku zaowocowały uzyskaniem już w 1999 roku, jako pierwsza firma w Trójmieście, prestiżowych certyfikatów jakościowych ISO 9001:2000, ISO 9002:1994 i SCC* potwierdzając tym samym swoje duże możliwości wykonawcze i dbałość o spełnianie najwyższych norm.

Wyróżnienia i działalność charytatywna

P. B. M. i R. Budros zostało wielokrotnie docenione przez zewnętrzne jednostki takie jak np. Bisnode, wyróżniając firmę certyfikatem CWB za najwyższą stabilność finansową, miesięcznik Forbes, który nadał już dwukrotnie Przedsiębiorstwu status „Diamentu miesięcznika Forbes” podkreślając tym samym dynamiczne zwiększanie wartości firmy w ostatnich trzech latach, czy tytuł Gazele Biznesu nadany przez dziennik Puls Biznesu, który podobnie jak Forbes, dał świadectwo prężnego rozwoju. Oprócz typowo branżowej działalności Budros wspiera również instytucje i pojedyncze jednostki wymagające pomocy zewnętrznej. Poprzez swoją działalność dobroczynna wspiera domy dziecka, osoby niepełnosprawne czy hospicja. 

Pozostałe certyfikaty
Referencje