Budros – firma z tradycjami

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem budowlanym, działającym na rynku od 1991 roku. Realizujemy projekty w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, hotelowym, handlowym, sportowym i innych. Poznaj nas lepiej!

O firmie

Podsumowując wszystkie lata naszego istnienia można stwierdzić, że podejmujemy się realizacji projektów w różnych gałęziach branży budowlanej kubaturowej, a na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przede wszystkim działalnością deweloperską. Nowe wyzwania są wypadkową naszego rozwoju. Dzięki konsekwencji w działaniu i z pomocą wykwalifikowanej kadry specjalistów staliśmy się firmą renomowaną, rozpoznawalną i godną zaufania.

Fachowo, rzetelnie i terminowo wykonujemy zadania budowlane w roli generalnego wykonawcy od 1991 roku. Uczestniczymy w inwestycjach o różnym zasięgu jako podwykonawca wszelakich prac budowlanych. Działamy jako deweloper w Trójmieście, zajmując się budownictwem mieszkaniowym. Dynamicznie się rozwijamy i nieustannie bierzemy udział w nowoczesnych i wymagających przedsięwzięciach, a naszą siłą napędową jest profesjonalna kadra kierowników i inżynierów oraz doświadczonych pracowników. Za sprawą naszych sukcesów z dumą możemy nazywać się jednym z współtwórców krajobrazu Trójmiasta i okolic.


3 OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

deweloper, generalne
wykonawstwo, rusztowania
przemysłowe

W 100%
POLSKI KAPITAŁ

bezpiecznie i stabilnie

LOKALNY
PATRIOTYZM

współpracujemy
z lokalnymi dostawcami
i usługodawcami

Generalne wykonawstwo

Zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć w branży ogólnobudowlanej dla naszych inwestorów, jak i w ramach zamówień publicznych. Od budownictwa mieszkalnego, przez hotelowe, biurowe, sportowe, po specjalistyczne projekty.

Z dumą prezentujemy nasze projekty, które stanowią najlepszą wizytówkę dla naszego przedsiębiorstwa. Na wyróżnienie zasługują m.in. rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku, budowa luksusowego hotelu sieci Hilton w Gdańsku, budowa Gdańskiej Szkoły Szermierki (pierwszego tego typu obiektu w Europie!) czy największej w Polsce hali kwiatowej Renk, w Gdańsku. Na przestrzeni ostatnich lat wybudowaliśmy sporo budynków mieszkalnych dla Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz TBS Motława.

Działalność deweloperska

Budownictwo mieszkaniowe to nasza domena. Pragniemy stwarzać w Trójmieście wyjątkowe miejsca do życia dla osób młodych, rodzin z dziećmi i seniorów. Działamy jako deweloper w Gdańsku, Gdyni i okolicznych miejscowościach.

Możemy poszczycić się kompleksowym wykonaniem kilkunastu inwestycji mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie, które dziś są uznawane za jedne z lepszych lokalizacji do życia w Trójmieście. Zrealizowane przez nas projekty są atrakcyjne pod wieloma względami, a cały proces inwestycji deweloperskiej realizujemy profesjonalnie i rzetelnie, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Budros rusztowania przemysłowe

Rusztowania przemysłowe

Od 1991 roku BUDROS ma swój oddział w Niemczech (Herne), który prężnie działa do chwili obecnej i jest cenionym partnerem firm niemieckich w zakresie stawiania rusztowań do 200 m, robót elewacyjnych oraz budowlano-montażowych.

Sprawne zarządzanie i dobra znajomość realiów rynku zaowocowały uzyskaniem już w 1999 roku, jako pierwsza firma w Trójmieście, prestiżowych certyfikatów jakościowych. Posiadamy duże możliwości wykonawcze oraz nieustannie dbamy o spełnianie najwyższych norm. Odpowiadamy na zapotrzebowanie na nowoczesne systemy rusztowań i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Referencje

Certyfikaty i nagrody

Aktualności

Opinie naszych Klientów

BUDROS Deweloper
4.6
Na podstawie 45 opinii
powered by Google
Daniela LewnauDaniela Lewnau
16:52 15 Jun 24
Dobry Deweloper,szybka transakcja,polecam
Raffaela EberhardRaffaela Eberhard
12:17 17 Jan 24
Chciałbym bardzo podziękować Paulinie Drążek.Bardzo nam pomogła. Dobry. Umiejętnie. Była dla nas wspaniałą i niezawodną pomocą. Po deweloperze pozostały jeszcze drobne poprawki. Naprawa ściany i ulepszanie drzwi balkonowych.Pani ta zostawiła klucz prywatnie i pomagała także poza godzinami pracy. Koordynowała pracowników. Jest także bardzo uprzejma.Zawsze będziesz informowany w odpowiednim czasie e-mailem. Osada Nowe Kowale Plus posiada dobre podstawowe materiały budowlane.Relacje międzyludzkie są ciepłe.
Katarzyna TutakKatarzyna Tutak
22:56 09 Jan 24
Polecam tego dewelopera: miła i kompetentna obsługa, pomoc w odpowiedzi na każde pytanie, doradztwo. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, wygodne, ciepłe i z ciekawym układem.
Panele SzklanePanele Szklane
19:48 03 Jan 24
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Profesjonalne podejście, pomoc na każdym etapie. Firma godna polecenia.
Mariusz MarcinkowskiMariusz Marcinkowski
15:44 18 Dec 23
Jestem ciekawy co sądzicie o inwestycji Duet Jaśkowa Dolina:https://investmap.pl/inwestycja/duet-jaskowa-dolina,18355.html#komentarze
Barbara IlczukBarbara Ilczuk
10:49 25 Oct 23
Jestem zadowolona z realizacji inwestycji Nowe Kowale i Nowe Kowale Plus.Budros to solidny deweloper . Wysoki standard wykonania, osiedle wybudowane przez Budros wygląda tak jak w folderze. Terminy dotrzymane
Aleksander ŁacinaAleksander Łacina
12:37 09 Jun 23
Adrian HajdukAdrian Hajduk
11:16 17 Jan 23
Mieszkanie na Nowych Kowalach Plus przekazane na czas. Bardzo ładne klatki schodowe. Polecam 🙂
Elżbieta KlejbukElżbieta Klejbuk
11:46 03 Aug 22
Jestem zadowolona z jakości wykonania inwestycji Sentosa Park w Gdyni. Obsługa klienta godna polecenia. Zakup nieruchomości u tego dewelopera był dobrym pomysłem 🙂
Siem StySiem Sty
16:49 02 Aug 22
bardzo polecam – udana współpraca!
jan purjan pur
12:21 16 Mar 22
Budros to solidny deweloper z Gdańska. Jesteśmy zadowoleni z wyboru. Wysoki standard wykonania, osiedle wybudowane przez Budros wygląda tak jak w folderze informacyjnym!! Polecam
Marcin LewandowskiMarcin Lewandowski
07:34 16 Jun 21
Solidna firma z wieloma kompetentnymi pracownikami , niestety z kilkoma wyjątkami .
Natalia AugustynNatalia Augustyn
18:20 11 Aug 20
Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Każdy potrzebny dokument dostarczany szybko, znakomity kontakt, świetne podejście do klienta. Samo mieszkanie oddane w takim stanie że nie było do czego się przyczepić.
Piotr PoredaPiotr Poreda
04:59 23 Oct 19
Polecam ! Wykończenia w stanie developerskim bardzo dobre wręcz wzorowe 🙂
js_loader

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy ogólny