finansowanie zakupu mieszkania

Finansowanie nieruchomości

Współpracujemy z Ekspertem Finansowym,
który pomoże w pozyskaniu korzystnego finansowania
dla Twojej inwestycji. Bezpieczny Kredyt 2%,
a może gwarantowany wkład własny? Dowiedz się więcej!

Dla wygody naszych Klientów już od wielu lat współpracujemy z Ekspertem Finansowym z renomowanej, ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego Grupa ANG S.A.

Wsparcie odpowiedzialnego eksperta oferowane dla klientów Budros oznacza, że to Ty i Twoje potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu. Jedynym celem jest realizacja tego, na czym Tobie zależy.

Możesz liczyć na:

1

Sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej jeszcze przed zawarciem umowy rezerwacyjnej

Dla bezpieczeństwa podejmowanych przez Ciebie decyzji proponujemy spotkanie z Ekspertem Finansowym jeszcze przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej. Sprawdzi zdolność, policzy możliwości finansowe i zaproponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Spotkanie może odbyć się u nas w biurze lub w biurze współpracującej firmy w dogodnych dla Ciebie godzinach. Jeśli jednak ze względu na nieprzewidziane okoliczności nie otrzymasz ostatecznie kredytu, zwrócimy Ci w całości opłatę rezerwacyjną. Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie.

2

Niezależnego Eksperta

Dbamy o to, aby firmy z którymi współpracujemy spełniały najwyższe kryteria etyki pracy. Grupa ANG SA zapewnia wysoką jakość w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Ekspert ma być skuteczny, ale także zaangażowany na każdym etapie procesu, ma dbać o klarowne zasady współpracy, rzetelną informację i Twój komfort. Wszystko to zagwarantuje Ci Ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku bankowym.

3

Prostsze formalności

Dla Twojej wygody ułatwiliśmy formalności do minimum. Dedykowany Ekspert zadba o to, aby formalności nie przytłoczyły Cię i pomoże w zgromadzeniu dokumentacji do kilku banków jednocześnie. Z Twojej strony potrzebne będą tylko dokumenty dochodowe, o resztę zadbamy my.

4

Przejrzystość i uczciwość procesu

To najważniejsze dla nas, abyś czuł się komfortowo i wiedział jakie będę kolejne kroki w bankach, na jakim etapie jest Twój wniosek i ile będziesz musiał czekać na decyzje kredytowe. Nasz Ekspert poinformuje Cię o tym wszystkim, a na koniec sprawdzi jeszcze czy na pewno wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Strategia naszego Partnera w tym zakresie, to regularne raportowanie działań, stworzenie programu „odpowiedzialne finanse”, liczne certyfikaty i odznaczenia potwierdzające etykę pracy i zrównoważony rozwój.

5

Dodatkowe możliwości

Chciałbyś czegoś więcej niż tylko kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania? Pomożemy w skredytowaniu jego wykończenia, dobierzemy najlepsze ubezpieczenie, doradzimy przy dodatkowych usługach i produktach bankowych. U nas wypełnisz wniosek dotyczący rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%”.

Kalkulator kredytowy

Beata Piotrowska-Jelonek

Telefon: 664 055 795
e-mail: beata.piotrowska@grupaang.pl
www: grupaang.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Biuro mieści się na parterze w budynku siedziby firmy Budros.

Wolisz, aby to ekspert skontaktował się z Tobą? Zostaw swoje dane kontaktowe, a oddzwoni do Ciebie.

Przykładowe mieszkania

O firmie

Od początku naszego istnienia podejmujemy się realizacji projektów w różnych gałęziach branży budowlanej kubaturowej. Nowe wyzwania są wypadkową naszego rozwoju. Dzięki konsekwencji w działaniu i z pomocą wykwalifikowanej kadry specjalistów staliśmy się firmą renomowaną, rozpoznawalną i godną zaufania.

Fachowo, rzetelnie i terminowo wykonujemy zadania budowlane w roli generalnego wykonawcy. Uczestniczymy w inwestycjach o różnym zasięgu jako podwykonawca wszelakich prac budowlanych. Działamy jako deweloper w Trójmieście, zajmując się budownictwem mieszkaniowym. Dynamicznie się rozwijamy i nieustannie bierzemy udział w nowoczesnych i wymagających przedsięwzięciach, a naszą siłą napędową jest profesjonalna kadra kierowników i inżynierów oraz doświadczonych pracowników. Za sprawą naszych sukcesów z dumą możemy nazywać się jednym z współtwórców krajobrazu Trójmiasta i okolic.Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy ogólny