Program Poleceń

Kupiłeś lub zamierzasz kupić mieszkanie od Dewelopera Budros? Poleć nas znajomemu i zdobądźcie prezent w postaci podwójnej karty podarunkowej o wartości 3000 PLN!

Program Poleceń

Nie ma znaczenia czy już nabyłeś u nas mieszkanie, czy dopiero planujesz to zrobić. Prześlij zgłoszenie osoby, która tak, jak Ty zdecyduje się na zakup nieruchomości w dowolnej inwestycji Dewelopera Budros i zgarnijcie podwójny voucher o wartości 3000 PLN!

Każdy może skorzystać!

  • Twój znajomy wiele lat temu nabył nieruchomość od Dewelopera Budros, a Ty aktualnie szukasz mieszkania pod inwestycję?
  • Chcesz kupić u nas apartament, a Twoi przyjaciele również szukają mieszkania dla siebie?
  • Kupiliście kiedyś od nas nieruchomość, a Wasze dziecko planuje zakup mieszkania w Trójmieście, w ramach Bezpiecznego Kredytu 2%?

Dla obecnych oraz przyszłych właścicieli nieruchomości zakupionych u Dewelopera Budros został przygotowany Program Poleceń, w którym można otrzymać podwójny voucher (dla Polecającego i Osoby Polecanej) o wartości 3000 PLN!

Zapoznaj się ze szczegółami Programu Poleceń w regulaminie promocji i prześlij formularz zgłoszeniowy już dziś!

Przykładowe mieszkania

O firmie

Od początku naszego istnienia podejmujemy się realizacji projektów w różnych gałęziach branży budowlanej kubaturowej. Nowe wyzwania są wypadkową naszego rozwoju. Dzięki konsekwencji w działaniu i z pomocą wykwalifikowanej kadry specjalistów staliśmy się firmą renomowaną, rozpoznawalną i godną zaufania.

Fachowo, rzetelnie i terminowo wykonujemy zadania budowlane w roli generalnego wykonawcy. Uczestniczymy w inwestycjach o różnym zasięgu jako podwykonawca wszelakich prac budowlanych. Działamy jako deweloper w Trójmieście, zajmując się budownictwem mieszkaniowym. Dynamicznie się rozwijamy i nieustannie bierzemy udział w nowoczesnych i wymagających przedsięwzięciach, a naszą siłą napędową jest profesjonalna kadra kierowników i inżynierów oraz doświadczonych pracowników. Za sprawą naszych sukcesów z dumą możemy nazywać się jednym z współtwórców krajobrazu Trójmiasta i okolic.


Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy ogólny