Sprawdź naszą nową ofertę mieszkań w budynku ABC - II etap sprzedaży

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą inwestycją i zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkań 2 i 3-pokojowych o powierzchni od 43,81 do 59,63 m2 w budynku ABC. Nie przegap okazji do zakupu wymarzonego mieszkania w świetnej cenie!  

Zapytaj
Nowe Kowale PLUS
Nowe Kowale Plus

Po wyjątkowym sukcesie osiedla Nowe Kowale, nie odpuszczamy! Rozpoczęliśmy realizację kolejnej, można by powiedzieć “siostrzanej” inwestycji, znajdującej się dosłownie kilka kroków od poprzedniego Przedsięwzięcia Deweloperskiego Nowych Kowal. Dobra passa niech trwa!  

Prywatność i najbliższe otoczenie gwarantujące po prostu wygodne życie w sąsiedztwie tętniącego życiem miasta? Możliwość obcowania z naturą w dużej aglomeracji? Już dziś te z pozoru wykluczające się perspektywy mogą stać się Twoją przyszłością!  Inwestycja Nowe Kowale Plus zlokalizowana będzie w okolicy Południowego Gdańska. To idealne miejsce dla osób wkraczających w dorosłe życie jak i rodzin z dziećmi.
Sprawdź dojazd

Nowe Kowale PLUS
Okolica inwestycji

Młoda, szybko rozwijająca się dzielnica charakteryzująca się kameralną atmosferą i dużą ilością zieleni to odpowiedź na wyzwania współczesnego, szybko rozwijającego się świata.
Teren dookoła inwestycji sprzyja uprawianiu sportów oraz rodzinnej rekreacji i pieszym wędrówkom na łonie natury. Samo osiedle będzie bardzo dobrze skomunikowane, nieopodal znajduje się wyjazd na obwodnicę Trójmiasta oraz linie autobusowe kierujące do centrum Gdańska, od którego dzieli 15 minut jazdy.

W sąsiedztwie osiedla Nowe Kowale Plus znajdą się wszelkie niezbędne instytucje oświaty takie jak żłobki, przedszkola i szkoły (w tym także szkoła muzyczna) oraz bogata infrastruktura usługowa: sklepy, restauracje, kluby fitness i korty tenisowe.

Nowe Kowale PLUS
Projekt Nowe Kowale Plus

Kompleks mieszkalny będą stanowiły cztery budynki w średniowysokiej zabudowie z szeroką ofertą mieszkań dwupokojowych. Mamy również dobrą wiadomość dla wielbicieli spędzania czasu na świeżym powietrzu! Większość parterowych mieszkań w inwestycji Nowe Kowale Plus będzie posiadało wydzielone ogródki! Dodatkowo, nowi właściciele mogą liczyć na jakże pożądaną w obecnych czasach, dodatkową przestrzeń w postaci przynależnej komórki lokatorskiej oraz naziemnego lub podziemnego miejsca postojowego. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będzie plac zabaw, wokół którego będzie rozlegała się przestrzeń relaksacyjna dla rodziców, a dzięki zaprojektowanemu całodobowemu monitoringowi oraz dużej ilości „zielonych” płotów w postaci żywopłotów, osiedle będzie bezpieczną przestrzenią.

Nowe Kowale PLUS
Niskie ceny - wysoka jakość

Atutem, który należy podkreślić i który często stanowi o wyborze miejsca do zamieszkania jest cena, która w tym wypadku jest niezwykle konkurencyjna, przy zachowaniu wysokiej jakości standardu inwestycji! Ceny mieszkań zaczynają się już od 6.950,00 zł/m2

Jak powiadał znany portugalski pisarz: „Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia, od Ciebie zależy co z nim zrobisz!”