Domy

Aktualnie brak domów w naszej ofercie.

Aktualne inwestycje mieszkaniowe

wizualizacja nowe mieszkania jaśkowa dolina budros

Duet Jaśkowa Dolina

Zamieszkaj w sąsiedztwie wyjątkowo zielonych terenów przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina, we Wrzeszczu Górnym. Poznaj naszą kameralną inwestycję składającą się z dwóch budynków mieszkalnych. Znajdziesz tutaj ustawne dwu, cztero oraz pięciopokojowe mieszkania z przynależnymi ogródkami i balkonami. Duet Jaśkowa Dolina to mieszkania tworzone z myślą o Twoich potrzebach.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 gdańsk

Myśliwska 24

Mieszkania w Gdańsku dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu centrum miasta. Inwestycja w dzielnicy Piecki-Migowo to nowoczesne, czteropiętrowe budynki z licznymi udogodnieniami, by mieszkańcom żyło się wygodnie. Tarasy ogólnodostępne, windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie i starannie zaprojektowanie tereny zielone to kluczowe atuty tej inwestycji.

wizualizacja inwestycji nowe kowale plus

Nowe Kowale Plus

Zamieszkaj w południowej okolicy Gdańska. Inwestycja Nowe Kowale Plus jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska oraz trójmiejską obwodnicą. Budowa tego projektu jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie budżetowych nieruchomości dla osób młodych oraz rodzin z dziećmi. Zachęcamy do nabycia lokalu w ramach rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”.