Wykończenie pod klucz w cenie mieszkania lub rabat do 60 tys. zł – promocja zakończona!

Przygotowaliśmy dla Was szczególną promocję, w której to Wy decydujecie czy wybieracie wykończenie pod klucz w cenie mieszkania lub rabat 6% od ceny katalogowej nieruchomości – promocja zakończona!

Promocja zakończona! Kupno własnego mieszkania jest dzisiaj marzeniem wielu osób, jednak dostępność nieruchomości i trudna sytuacja finansowa konsumentów powodują, że jest to coraz trudniejszy cel. Wysokie stopy procentowe, inflacja oraz niska zdolność kredytowa Polaków to tylko początek problemów, z jakimi zmagają się poszukujący własnego m. Po zakupie mieszkania i przekazaniu kluczy przychodzi pora na wykończenie nieruchomości. Tutaj poza kwestią pieniężną dochodzi jeszcze zaplanowanie i koordynowanie robót, a to wszystko rodzi ogromny stres i generuje masę problemów.

Co w tych trudnych czasach może zachęcić do zakupu nieruchomości u dewelopera?

Pomoc w rozwiązaniu części z wyżej wymienionych problemów. W myśl starego porzekadła, że „pieniądze to nie wszystko”, dzięki opcji wykończenia pod klucz przez dewelopera, przyszli nabywcy mogą zaoszczędzić nie tylko gotówkę, ale także swój cenny czas oraz nerwy związane z całą logistyką wykończenia mieszkania.

Zapewne większość z Was kojarzy stres i pęd, który się w tych okolicznościach pojawia, a nerwy związane z opóźnieniem poszczególnych etapów prac nie jedną już osobę doprowadziły do szewskiej pasji. Brzmi znajomo i niepokojąco? Spokojnie, Firma Budros zrobi to za Was. Mało tego! Deweloper wykona cały proces wykończenia pod klucz w cenie mieszkania! Promocja dotyczy inwestycji Myśliwska 24. Po stronie dewelopera pozostaje cała logistyka: umawianie i koordynowanie ekipy wykończeniowej oraz dostarczanie materiałów. Wy w tym czasie śpicie spokojnie i czekacie na odbiór wykończonego mieszkania.

Zalety wykończenia pod klucz przez dewelopera w inwestycji Myśliwska 24

Możecie być pewni otrzymania fachowej porady zaufanych architektów i wykonawców. Wybierzecie sprawdzone i dobrej jakości materiały wykończeniowe. Otrzymacie profesjonalny projekt aranżacji, bezpieczeństwo i gwarancję wykonanych prac. Te i inne zalety zagwarantuje Wam trójmiejski deweloper Budros z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, który w swoim portfolio ma już kilkanaście inwestycji deweloperskich, a także m.in. budowę gdańskiego hotelu Hilton i rewitalizację zabytkowej Hali Targowej w Gdańsku.

Co, jeśli jednak postawisz na wykończenie mieszkania na własną rękę?

Możliwość wyboru – Ty decydujesz!

Odpowiedzialny deweloper daje możliwość wyboru, doskonale rozumiejąc, że każdy klient jest inny. Dlatego też proponuje wybór pomiędzy rabatem 6% na wszystkie dostępne mieszkania w inwestycji Myśliwska 24, gdzie można zaoszczędzić nawet do 60.000 zł, a opcją wykończenia pod klucz w cenie nieruchomości. W ten sposób klienci mogą wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada ich aktualnym potrzebom oraz sytuacji życiowej i finansowej.

Szczegóły promocji

Zakres wykończenia pod klucz obejmuje:

  1. Pełne wykończenie łazienki, wraz z armaturą łazienkową, bez AGD.
  2. Ułożenie podłóg w całym mieszkaniu, w tym w części z aneksem kuchennym płytek ceramicznych.
  3. Wstawienie wszystkich drzwi wewnętrznych.

Regulamin promocji, dotyczący inwestycji Myśliwska 24 można pobrać pod tym linkiem. Pamiętajcie, że oferta promocyjna jest ograniczona czasowo, do 30 kwietnia 2023! Szczegółowy katalog materiałów wykończeniowych oraz informacje o promocji można uzyskać kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań za pomocą poniższego formularza lub dzwoniąc pod numer +48 662 231 906 lub +48 784 065 494.

Dodatkowo nasza oferta specjalna łączy się z drugą promocją dotyczącą tej inwestycji.
Mowa o rabacie 30% na wybrane komórki lokatorskie – zapytajcie o szczegóły specjalistę ds. sprzedaży.

Prezentacja cen katalogowych mieszkań

Zapoznajcie się z interaktywną makietą inwestycji. Poznajcie ceny katalogowe wszystkich dostępnych mieszkań i porównajcie parametry takie, jak układy nieruchomości lub powierzchnie poszczególnych przestrzeni – zobacz makietę.

Promocja zakończona!

Formularz kontaktowy


Aktualności