Wygrana w przetargu na budowę inwestycji przy ulicy Piotrkowskiej 62

Niezmiernie miło nam poinformować, że wygraliśmy przetarg na budowę inwestycji mieszkalnej przy ulicy Piotrkowskiej 62 w ramach generalnego wykonawstwa dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława. Budros to nie tylko deweloperka – płynność finansowa i wiarygodność dewelopera z doświadczeniem.

Nowe mieszkania TBS na Ujeścisku Budros to nie tylko deweloperka

Będzie to już nasza siódma realizacja budynku mieszkalnego przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku. Dzielnica Ujeścisko-Łostowice, do której przynależy ulica Piotrkowska, zlokalizowana jest w południowej części miasta Gdańsk i od kilku lat intensywnie się rozwija. Z jednej strony bardzo zielona, z drugiej – fantastycznie skomunikowana z centrum Gdańska.

Nieruchomość będzie 8 etapem osiedla budowanego w ramach przedsięwzięcia TBS Motława i zakłada stworzenie 30 komfortowych mieszkań dwu- i trzypokojowych, a ich odbiory zaplanowane są na koniec 2023 roku. Więcej informacji pod linkiem.

Przypominamy, że równocześnie jesteśmy generalnym wykonawcą budowy osiedla dla Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (GTBS), również przy ulicy Piotrkowskiej. Projekt zakłada wybudowanie aż czterech budynków mieszkalnych z 127 mieszkaniami! Więcej informacji pod linkiem.

Deweloper godny zaufania. Inwestycja przy ulicy Piotrkowskiej 62

Wygrywanie przetargów i budowa kolejnych inwestycji w ramach systemu TBS to nie tylko dobre wiadomości dla przyszłych mieszkańców nowo powstających budynków, ale także dla każdego obecnego i przyszłego klienta dewelopera Budros.

Tego typu inwestycje wpływają zarówno na zapewnienie jeszcze większej płynności finansowej firmy oraz zwiększają naszą wiarygodność i ogromne doświadczenie, którym nieskromnie możemy się poszczycić.

Jeśli więc myślicie o inwestycji w nieruchomość od wiarygodnego dewelopera, to możecie być pewni naszego profesjonalizmu i koniecznie sprawdźcie promocję, którą uruchomiliśmy z początkiem marca!

Aktualności