Gdański deweloper Budros oddał do użytkowania kolejne mieszkania w ramach systemu TBS

Kolejni szczęśliwcy odebrali klucze do mieszkań wybudowanych przez gdańskiego dewelopera Budros. Projekt zakładał budowę jednego budynku wielorodzinnego z 30 mieszkaniami. Firma zrealizowała ich budowę, jako generalny wykonawca dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego Motława.

Nowy dom dla 30 rodzin w ramach systemu TBS

14 lutego 2024 roku, Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, wręczyła klucze 30 rodzinom, które zamieszkają w tym obiekcie. To dziesiąty i zarazem ostatni z budynków realizowanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Motława” Sp. z o.o. na osiedlu przy ul. Piotrkowskiej.

Inwestycja mieszkaniowa na Ujeścisku-Łostowicach

Oddanie do użytku budynku przy Piotrkowskiej 62 kończy rozpoczętą w 2015 roku budowę całego osiedla. W ramach rozłożonej na etapy inwestycji powstało w sumie dziesięć budynków mieszkalnych, w których znalazło się łącznie 475 mieszkań. Wraz z budynkami powstała infrastruktura towarzysząca, w tym tereny rekreacyjne dla jego mieszkańców: place zabaw, siłownia zewnętrzna i boisko wielofunkcyjne.

Deweloper Gdańsk – Budros – nowe mieszkania TBS oddane do użytkowania

Misją dewelopera Budros jest tworzenie nowych mieszkań w Gdańsku, które są dostępne dla różnych grup odbiorców, nie tylko pod względem cenowym. Budros dąży do tworzenia przestrzeni mieszkalnych, które są nie tylko funkcjonalne i estetycznie atrakcyjne, ale także dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych swoich klientów. Dzięki temu, deweloper Budros pomaga budować zrównoważone i różnorodne społeczności, które przyczyniają się do rozwoju miasta Gdańsk.

Mieszkania budowane przez Budros, jako generalnego wykonawcę, w systemie TBS stanowią okazję dla osób, które nie posiadają wystarczających zarobków, aby kupić mieszkanie na rynku pierwotnym, a zarazem zarabiają zbyt dużo, aby starać się o mieszkania komunalne.

Budros, deweloper z Gdańska, jest dumny z możliwości ponownego uczestniczenia w realizacji budowy mieszkań w systemie TBS.

O wygranym przetargu oraz rozpoczęciu budowy tego projektu informował Państwa w tym wpisie.

Aktualności