zdjęcie inwestycji TBS przy ulicy Piotrkowskiej

Sukcesem zakończona inwestycja TBS przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku

Deweloper Budros z dumą ogłasza zakończenie prac budowlanych w ramach kolejnej udanej inwestycji mieszkaniowej w Gdańsku. Projekt zakładał budowę 4 budynków mieszkalnych z 127 mieszkaniami. Firma zrealizowała ich budowę, jako generalny wykonawca dla Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Kilka słów o Inwestycji przy ulicy Piotrkowskiej

W roku 2022 Deweloper Budros odniósł sukces w przetargu ogłoszonym przez Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (GTBS) na kontynuację i rozbudowę osiedla położonego przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Projekt zakładał wybudowanie czterech budynków mieszkalnych, oferujących łącznie 127 mieszkań dwu- i trzypokojowych. Co istotne, na każdym parterze zaplanowano mieszkania dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, na kondygnacji -1 znalazły się komórki lokatorskie oraz boksy parkingowe dla przyszłych mieszkańców. W planie zagospodarowania terenu uwzględniono duży plac zabaw ze strefą wypoczynku i zbiornikami retencyjnymi.

Sukces Dewelopera Budros w ramach budownictwa mieszkań w systemie TBS

Deweloper Budros jest od lat aktywnym uczestnikiem przetargów na budowę mieszkań w ramach systemu TBS, przyczyniając się do stworzenia przystępnych cenowo mieszkań dla mieszkańców Gdańska. Inwestycja przy ulicy Piotrkowskiej stanowi kolejny udany projekt, kontynuując serię sukcesów firmy w tej dziedzinie.

Wszystkie oferowane mieszkania spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co jest priorytetem Dewelopera Budros. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym i zastosowaniu materiałów budowlanych najwyższej jakości, mieszkańcy będą mogli cieszyć się komfortem i wygodą w swoich nowych domach.

Warto również podkreślić, że Deweloper Budros ma na swoim koncie już kilkaset oddanych mieszkań w ramach systemu TBS w Gdańsku. To dowód na zaufanie, jakim firma cieszy się wśród inwestorów, takich jak GTBS i TBS Motława.

Zakończenie prac budowlanych przy ulicy Piotrkowskiej – Kamień milowy Dewelopera Budros

Zakończenie prac budowlanych w inwestycji przy ulicy Piotrkowskiej stanowi kolejny kamień milowy w działalności Dewelopera Budros, który aktywnie wspiera tworzenie dogodnych miejsc do zamieszkania na mapie Trójmiasta. Firma kontynuuje swoją misję budowania mieszkań dostępnych cenowo, co pozwala mieszkańcom Gdańska zrealizować swoje marzenia o własnym lokum.

Dla kogo są mieszkania w systemie TBS?

Mieszkania dostępne w ramach systemu TBS są przede wszystkim dedykowane osobom, które nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi, aby zakupić mieszkanie na wolnym rynku. Program ten stanowi również wsparcie dla rodzin o niższych dochodach oraz młodych ludzi, którzy rozpoczynają samodzielną drogę życiową.

Mieszkania w systemie TBS stanowią szansę dla mieszkańców Gdańska na posiadanie własnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, co przekłada się na poprawę jakości życia i stabilizację finansową.

Aktualności