Przekazujemy mieszkania w inwestycji Nowe Kowale Plus – Etap II

Deweloper Budros otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku ABC (Glazurowa 21) w osiedlu Nowe Kowale Plus. Od 23 sierpnia przekazujemy 60 nowych, dwu i trzypokojowych mieszkań w południowej okolicy Gdańska – w Kowalach.

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że etap II – budynek ABC otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie! Wspólnie z mieszkańcami i przyszłymi nabywcami nieruchomości, świętujemy ten kamień milowy, który przybliża nas do ukończenia tego inspirującego projektu – czteroetapowego osiedla Nowe Kowale Plus.

Odbiory mieszkań, które rozpoczęły się 23 sierpnia, przebiegają sprawnie i zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. To dowód na zaangażowanie naszego zespołu oraz staranność, z jaką podchodzimy do każdego etapu realizacji Nowe Kowale Plus. Chcemy, aby nasi mieszkańcy otrzymali swoje wymarzone przestrzenie do życia zgodnie z terminami zadeklarowanymi w umowach deweloperskich.

Projekt Nowe Kowale Plus to nie tylko zbiór budynków, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce, w którym komfort, nowoczesność i funkcjonalność łączą się w perfekcyjnej harmonii. Staranne projektowanie, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o detale sprawiają, że każdy budynek stanowi nie tylko część inwestycji, ale również przyszły dom dla wielu rodzin.

Wierzymy, że nasza inwestycja Nowe Kowale Plus stanie się nie tylko osiedlem, ale również społecznością, gdzie nowe relacje będą się rodziły i rozwijały. Chcemy, aby nasi mieszkańcy odkryli nie tylko doskonałą jakość mieszkań, ale również piękno otaczającego terenu oraz dogodną lokalizację.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, które nam okazali, oraz cieszymy się, że możemy być częścią Waszego życia i spełniać Wasze marzenia o wymarzonym mieszkaniu. Będziemy nadal pracować z determinacją, aby Nowe Kowale Plus były miejscem, które z dumą można nazwać domem.

Jeśli jesteście zainteresowani bliższymi informacjami na temat inwestycji Nowe Kowale Plus, dostępności mieszkań w kolejnym etapie, terminów przekazywania w aktualnym oraz wszelkich szczegółów związanych z procesem odbioru, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Razem tworzymy przyszłość, razem budujemy domy – Nowe Kowale Plus to inwestycja, która pozwala Wam rozpocząć nowy etap w życiu.

Aktualności