Noworoczna promocja w inwestycji Myśliwska 24

Wykończenie pod klucz w cenie mieszkania – promocja zakończona!

Z okazji Nowego Roku firma Budros przygotowała niesamowitą promocję, dzięki której można było zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych! Od 19 grudnia 2022 roku do 31 stycznia 2023, przy zakupie nieruchomości w inwestycji Myśliwska 24 mogli Państwo otrzymać wykończenie mieszkania pod klucz całkowicie za darmo!

Wizualizacja przykładowej łazienki w stylu skandynawskim

Wysoki standard deweloperski

Inwestycja Myśliwska 24 zlokalizowana jest w centralnej dzielnicy Gdańska Piecki-Migowo, którą potocznie określa się mianem Moreny. Jest kameralnym kompleksem dwóch 4-piętrowych budynków wykonanych w wysokim standardzie deweloperskim. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie poszli o krok dalej. W naszych głowach pojawił się pomysł, by przyszłym inwestorom dać jeszcze więcej, a mianowicie wykończenie pod klucz w cenie mieszkania, na równie wysokim standardzie i w oparciu o materiały premium.

Wizualizacja przykładowej łazienki w stylu industrialnym

Co dokładnie składa się na wykończenie pod klucz u dewelopera Budros?

Podłogi wykonane zostaną z wysokiej odporności paneli laminowanych marki Quick Steep z kolekcji Classic. Całości wykończenia dopełnią przepiękne drzwi z limitowanej kolekcji DRE Supreme stworzonej przez Krzysztofa Mirucia, która zaprojektowana została z myślą o najbardziej wymagających oraz świadomych klientach.

W aneksie kuchennym oraz w łazienkach zastosujemy płytki ceramiczne marki Tubądzin, która zaprasza do współpracy przy tworzeniu swoich kolekcji znanych projektantów i designerów, jak Maciej Zień czy Dorota Koziara. W naszej ofercie noworocznej dostępna jest m.in. kolekcja Balance Stone, stworzona we współpracy z Maciejem Zieniem.

Armaturę i ceramikę łazienkową można wybrać spośród marek premium, takich jak Omnires, Elita, Radaway czy Excellent. Ich produkty o wysokiej jakości gwarantują aranżację, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom designu.

Wizualizacja przykładowej łazienki w stylu retro

Na czym polega noworoczna promocja dotycząca Myśliwskiej 24?

W okresie od 19 grudnia 2022 do 31 stycznia 2023 osoby zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji Myśliwska 24, mogą liczyć na wykończenie całej łazienki, podłóg i wszystkich drzwi wewnętrznych w cenie mieszkania! Jest to więc jedyna w swoim rodzaju oferta, która pozwoli cieszyć się zakupem mieszkania na preferencyjnych warunkach i pozwala zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych!

W myśl starego porzekadła, że „pieniądze to nie wszystko”, dzięki naszej promocji zaoszczędzicie nie tylko gotówkę, ale także swój czas oraz nerwy związane z całą logistyką wykończenia mieszkania. Zapewne większość z Was kojarzy stres i pęd, który się w tych okolicznościach pojawia, a nerwy związane z opóźnieniem poszczególnych etapów prac nie jedną już osobę doprowadziły do szewskiej pasji. Firma Budros Was wyręczy! Po naszej stronie pozostaje cała logistyka: umawianie i koordynowanie ekipy wykończeniowej oraz dostarczanie materiałów. Wy w tym czasie śpicie spokojnie i czekacie na odbiór wykończonego mieszkania. 

Warto jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo, a im szybciej zdecydujecie się na zakup mieszkania w inwestycji Myśliwska 24, tym szybciej będziecie się cieszyć gotowym mieszkaniem.

Oferta dotyczy dostępnych lokali w inwestycji Myśliwska 24. Mieszkań do wyboru jest aż 40 – od kompaktowych kawalerek, po przestronne mieszkania 5-pokojowe z dużymi tarasami!

Jednocześnie chcemy nadmienić, że aby skorzystać z naszej noworocznej promocji wykończenia pod klucz w cenie mieszkania, trzeba spełnić warunki regulaminu, który dostępny jest tutaj. Pobierz regulamin promocji. Pełen katalog materiałów oferowanych w ramach promocji wykończenia pod klucz można uzyskać kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

Wizualizacja przykładowej łazienki w stylu klasycznym

Promocje łączą się – wybrane komórki lokatorskie 30% taniej

Dodatkowo u nas – jak na nieszablonowe podejście przystało – promocje się łączą! Także ta promocja noworoczna łączy się z promocją 30% zniżki na zakup wybranych komórek lokatorskich w inwestycji Myśliwska 24!

Jeśli poszukujecie prawdziwej, noworocznej oferty, która uwzględnia bardzo duże rabaty na niezwykle atrakcyjnych warunkach, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu uda się zaoszczędzić duże sumy w Nowym Roku, a także cieszyć się już w okresie świąteczno-noworocznym rezerwacją wymarzonego lokum.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy oferta pod klucz

Administratorem pozyskiwanych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informacje dostępne tutaj. Wyrażenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie można ją cofnąć.


Aktualności