Nowe mieszkania w Gdańsku

Nowe mieszkania w Gdańsku. Gdańsk od lat wysoko plasuje się w rankingach oceniających najlepsze warunki mieszkaniowe, perspektyw rozwoju, czy miast, w których najchętniej się mieszka… To nic zaskakującego, szczególnie dla tych, którzy na dobre zapuścili tu korzenie i rozsmakowali się w gdańskim życiu. Gród Neptuna to niepowtarzalna atmosfera, bliskość morza, klimatyczne śródmieście i możliwości… Nie tylko rozwoju, ale także znalezienie wymarzonego M. Zobacz, jakie nowe mieszkania w Gdańsku są teraz dosłownie w zasięgu twojej ręki.

Nowe mieszkania w Gdańsku. Doświadczenie i rzetelność

Budros to przedsiębiorstwo, które z powodzeniem działa od przeszło 3o. lat, cały czas rozwijając się, oraz poszerzając zakres swojej działalności. Rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku, za którą Przedsiębiorstwo otrzymało status budowy roku 2005, budowa Szkoły Floretu – pierwszego tego typu obiektu w Europie, budowa hotelu Hilton w Gdańsku, obecnie uznawanego za jeden z najlepszych w Polsce, czy budowa hali kwiatowej Renk w Gdańsku – największej tego rodzaju hali w Polsce. Tu jednak dorobek Budrosa się nie kończy. Firma od lat działa również na rynku deweloperskim, realizując inwestycje mieszkaniowe nie tylko na terenie Gdańska, ale także Trójmiasta. Każda przeprowadzona od początku do samego końca profesjonalnie, rzetelnie z dbałością o najmniejszy detal – nic więc dziwnego, że mieszkania wybudowane przez Budrosa cieszą się ogromną popularnością.

Nowe mieszkania w Gdańsku
Nowe mieszkania w Gdańsku

W samym sercu miasta – Myśliwska 24

Lokalizacja dla entuzjastów miejskiego życia
Dwa nowoczesne czteropiętrowe budynki zlokalizowane w dzielnicy Piecki-Migowo, potocznie nazywanej Moreną, dokładnie przy ul. Myśliwska 24 to propozycja od Budrosa dla osób ceniących miejskie życie. Inwestycja z bogato rozwiniętą infrastrukturą usługową, świetnie skomunikowana, zaledwie kilkanaście minut od śródmieścia. Sklepy, restauracje, piekarnie, żłobki, przedszkola, kino, siłownia – w okolicach Myśliwskiej 24 znajdziecie wszystko, czego dusza tylko zapragnie.

Nowe mieszkania w Gdańsku dla każdego

Inwestycja składa się z 68 mieszkań, od 30-metorwych kawalerek do 100-metrowych 5-pokojowych apartamentów. W każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy, a w podziemnych halach garażowych przewidziano miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów.

Najwyższy standard wykończenia

Drewniane okna z pakietami trzyszybowymi, wytynkowane, szpachlowane oraz jednokrotnie pomalowane na biało ściany, do tego zamontowane parapety, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie – to wszystko jest w standardzie wykończenia, podobnie jak balkony i tarasy wykończone eleganckim gresem. Dodatkowo w mieszkaniach na niższych kondygnacjach zamontowane będą szyby i okucia antywłamaniowe.

Przestrzeń stworzona dla komfortu, relaksu i poczucia bezpieczeństwa

Motywy roślinne, okładziny w kolorze drewna – wnętrza części wspólnych inwestycji zaprojektowano, inspirując się naturą. Aby mieszkańcy mogli w pełni cieszyć się bliskością natury, na ostatniej kondygnacji w obydwu budynkach znajdą się ogólnodostępne tarasy, wypełnione roślinnością oraz meblami wypoczynkowymi – miejsce stworzone dla rekreacji i wspólnych spotkań.
Osiedle Myśliwska 24 będzie monitorowane, a dostęp do terenu inwestycji od ulicy Myśliwskiej będzie ograniczał szlaban.

mieszkanie nowe kowale plus

Zieleń i kameralna atmosfera – Nowe Kowale Plus

Mieszkania w okolicy Południowego Gdańska
Inwestycja Nowe Kowale Plus to idealna propozycja dla młodych rodzin. Usytuowana w szybko rozwijającej się dzielnicy w pobliżu bogatych terenów zielonych, z wygodnym dojazdem do trójmiejskiej obwodnicy. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się wszelkie niezbędne instytucje oświaty: żłobki, przedszkola, szkoły. A także wszystko, co powinna zawierać infrastruktura usługowa: sklepy, restauracje, kluby fitness, a nawet korty tenisowe. I to zaledwie 20 minut jazdy od centrum Gdańska.

Nowe mieszkania w Gdańsku. Wygodnie o i komfortowo

Osiedle Nowe Kowale Plus to cztery budynki w średniowysokiej zabudowie, wszystkie wyposażone w cichobieżne windy dla komfortu i spokoju mieszkańców. Projektując inwestycje, nie zapomniano również o komórkach lokatorskich oraz naziemnych, oraz podziemnych miejscach postojowych. Dodatkowo do większości mieszkań usytuowanych na parterze przynależeć będą wydzielone ogródki, a do mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach wykończone balkony.

Pamiętając o dzieciach

Na najmłodszych mieszkańców inwestycji będzie czekać plac zabaw z przestrzenią, w której błogiemu relaksowi będą mogli oddać się towarzyszący maluchom rodzice.
Osiedle Nowe Kowale Plus dzięki monitoringowi będzie całodobowo strzeżone. A zielone żywopłoty okalające osiedle sprawią, że będzie na nim nie tylko kameralnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Zobacz również:

Aktualności