Atrakcyjne mieszkania na Morenie w Gdańsku

Mieszkania na Morenie w Gdańsku. Piecki–Migowo potocznie nazywane Moreną to jedna z prężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Usytuowana prawie w samym sercu grodu Neptuna szybko zyskała miano jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta. Bogata infrastruktura, zapewniająca dosłownie wszystko, co potrzebne (i jeszcze więcej), bliskość terenów zielonych oraz najważniejszych dzielnic Gdańska — te wszystkie aspekty sprawiają, że mieszkania na gdańskiej Morenie cieszą się ogromną popularnością.

Budros — pewny Deweloper

Na rynku gdańskich nieruchomości od lat, nieprzerwanie, dużym zaufaniem cieszą się inwestycje od dewelopera Budros. Firma działa już od przeszło 20 lat i może pochwalić się nie tylko budową inwestycji mieszkaniowych, ale także rozpoznawalnymi w całej Polsce inwestycjami, takim jak rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku, budowa Szkoły Floretu, budowa hali kwiatowej Renk w Gdańsku (największej tego rodzaju hali w Polsce), czy budowa hotelu Hilton w Gdańsku, uznawanego za jeden z najlepszych hoteli w Polsce.

Myśliwska 24 – wyjątkowe mieszkania na Morenie w Gdańsku

Inwestycja Myśliwska 24 to propozycja dewelopera Budros dla wszystkich, którzy cenią wygodę, komfort oraz życie w ścisłej okolicy centrum miasta. Nowoczesne osiedle stworzą dwa 4-kondygnacyjne budynki. W puli 68 mieszkań inwestycji Myśliwska 24 znajdą się zarówno mniejsze 30-metrowe powierzchnie, jak i przestronne 100-metrowe apartamenty. Teren osiedla będzie bogaty w zieleń, przewidziano również budowę placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla Myśliwska 24 oraz strefę relaksu dla ich rodziców. Nieduży zbiornik wodny, otoczony bogatą roślinnością, usytuowany w południowej części osiedla będzie idealną przestrzenią dla chwili odpoczynku. Jednak Myśliwska 24 to więcej niż zielone przestrzenie na terenie osiedla. To również tarasy, które znajdą się na ostatnich kondygnacjach budynku, dostępne dla wszystkich mieszkańców. Tarasy będą wyposażone w meble wypoczynkowe oraz ozdobione bogatą roślinnością, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowe miejsce umożliwiające organizację spotkań towarzyskich czy po prostu oderwanie się od miejskiego zgiełku.

mieszkania na Morenie w Gdańsku

Bezpieczne rozwiązania

Nowe mieszkania w Gdańsku często równoznaczne są z podwyższonym standardem. Tak właśnie jest w przypadku inwestycji Myśliwska 24. Każdy z budynków wyposażony będzie w cichobieżne windy. Z myślą o młodych rodzicach przewidziano także pomieszczenia wózkarni, a w podziemnych halach garażowych – miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Do części wspólnych budynków będzie można dostać się dzięki nowoczesnemu systemowi dostępu w formie elektronicznych kart zbliżeniowych. Drzwi wejściowe do mieszkań charakteryzują się podwyższoną odpornością na włamania, podobnie jak szyby okienne i balkonowe na najniższych kondygnacjach. Całe osiedle będzie monitorowane, a dostęp do niego będzie ograniczony szlabanem.

Morena – lokalizacja idealna

Gdańska Morena położona jest dokładnie w środkowo-zachodniej części Gdańska. Od północy w jej pobliżu znajduje się Brętowo oraz Wrzeszcz Górny, od wschodu graniczy z Suchaninem oraz Siedlcami, od południa z Ujeściskiem, zaś od zachodu z Jasieniem. Dzielnica położona jest w pobliżu malowniczego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a na jej terenie znajduje się kilka zbiorników wodnych. Morena to również wygoda, bo na jej terenie znajduje się dosłownie wszystko, co jest potrzebne do życia. Przychodnie, szkoły, żłobki, przedszkola, restauracje, markety, siłownie oraz kino. Morena jest także świetnie skomunikowana, z łatwością można się z niej dostać do praktycznie każdej części Gdańska – samochodem, autobusem, tramwajem czy Pomorską Koleją Metropolitalną.

Zobacz również:

Aktualności