karta promocyjna CityMeble

Karta Klubowa pełna rabatów na wykończenie mieszkania

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że we współpracy z Galerią City Meble przygotowaliśmy dla naszych klientów Kartę Klubową upoważniającą do skorzystania z licznych rabatów dostępnych w salonach zlokalizowanych w Galerii. A to nie wszystko, co na Was czeka!

Nowe mieszkania wypełnione sztuką prosto z Galerii City Meble

This is Wood, Gdańska Fabryka Mebli, KLER czy Garden Space to tylko niektóre salony spośród około 40 sklepów, które zapraszają Klubowiczów do skorzystania z ciekawych promocji i zniżek. W zależności od marki, klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi montażu, ciekawych podarunków dodawanych do zamówienia czy rabatów zaczynających się od 3% do 20%, a na wybrany asortyment nawet 50% zniżki. Mając taki wybór, urządzenie mieszkania staje się naprawdę atrakcyjną przygodą, także cenowo.

Aranżacja wnętrza z fachowym wsparciem

Wspominaliśmy już, że po odebraniu mieszkania w naszej inwestycji, nie zostawiamy Was z nowym wnętrzem samych sobie. Miesiąc temu informowaliśmy o współpracy z naszymi stałymi partnerami, a obecnie mamy dla Was coś jeszcze. Jeszcze w listopadzie właściciele Kart Klubowych będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach z architektami wnętrz w Galerii City Meble, którzy chętnie pomogą w rozplanowaniu przestrzeni, doradzą rozwiązania, opowiedzą o możliwościach zależnych od upodobań Klubowicza względem trendów wnętrzarskich, a także będą mogli pomóc już na miejscu w wyborze podłogi, sofy czy jakiegokolwiek innego wyposażenia wnętrza.

Spotkania z architektami odbywać się będą 26 listopada oraz w pierwsze trzy soboty grudnia – 3, 10 i 17 grudnia w godzinach 12:00-17:00. Aby wziąć udział w spotkaniu z architektem, należy wcześniej zarezerwować miejsce. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji można odnaleźć w przekazywanych listach.

Aktualności