Wykończ mieszkanie z korzyścią!

Zakup mieszkania to często realizacja wieloletnich marzeń. Miesiącami oczami wyobraźni projektujesz każdy kąt i zastanawiasz się nad najlepszymi dla siebie rozwiązaniami. Musisz więc wiedzieć, że teraz, poza ciekawym wyborem mieszkań w Trójmieście, mamy dla Ciebie fantastyczne pakiety promocyjne od naszych partnerów, dzięki którym wykończysz mieszkanie nie tylko w atrakcyjny sposób, ale także w atrakcyjnej cenie.

Stan deweloperski o wysokim standardzie

Odbierając od nas mieszkanie z korzyścią, możesz mieć pewność, że zostało ono wykończone w wysokim standardzie deweloperskim. Oznacza to, że lokal jest wyposażony w niezbędną instalację elektryczną i sanitarną oraz osprzęt elektryczny. Ponadto w mieszkaniu są już zamontowane grzejniki oraz parapety wewnętrzne. Posadzki we wszystkich pomieszczeniach przygotowane są do ułożenia podłóg pływających i płytek ceramicznych, natomiast ściany są nie tylko wyszpachlowane, ale także pomalowane na biało. Po odbiorze lokalu możesz więc od razu zająć się aranżacją i pełnym wykończeniem swojego wymarzonego mieszkania.

mieszkanie z korzyścią
Łazienka w stylu skandynawskim

Urządź mieszkanie z korzyścią na własnych zasadach

Pamiętaj, że po odebraniu mieszkania nie zostawiamy Cię sam na sam z jego wykończeniem. Wręcz przeciwnie! Dzięki temu, że nawiązaliśmy współpracę z takimi partnerami jak OBI, IKEA czy TEFAL. Mieliśmy okazję przygotować dla każdego nowego właściciela naszej inwestycji naprawdę atrakcyjne pakiety promocyjne w wysokości minimum 10% rabatów na zakupy. A to jeszcze nie wszystko, gdyż z pakietami promocyjnymi każdemu Klientowi wręczamy przykłady aranżacji mieszkań. Zostały one przygotowane specjalnie pod nasze inwestycje. Ta kompleksowość sprawia, że dzięki nam nie tylko zaoszczędzisz na idealnym wykończeniu swojej nieruchomości. Ale także dostaniesz gotowe rozwiązania dosłownie szyte na miarę Twojego mieszkania, które od razu możesz wprowadzić w życie.

Aktualności