Zdjęcie kamienicy przy ulicy Szczygla 4

Dawna kamienica Szczygla 4 ponownie zamieszkana

Możemy poszczycić się kolejnym zakończonym projektem, który wykonaliśmy we współpracy z Towarzystwem Budownictwa Społecznego Motława. 21 nowych, tanich mieszkań pojawiło się na mapie Gdańska, tym razem dzięki rewitalizacji i rozbudowie dawnej kamienicy Szczygla 4.

kamienica Szczygla 4

Komfortowe mieszkania z nutą historii

Realizacja nieruchomości przy ul. Szczyglej 4 była nie lada wyzwaniem, gdyż poza dostarczeniem mieszkań, których metraże wahają się między 31 m² a 66 m², należało także zachować i odrestaurować historyczną elewację widoczną od ulicy Szczyglej. Ponadto remontowi podlegał odcinek ulicy Szczyglej przy budynku mieszkalnym oraz podziemna infrastruktura. W ten sposób obiekt zyskał także podziemną halę garażową oraz połączenie z halą budynku Wróbla 23. Stolarka okienna również nie jest standardowa, gdyż została zrealizowana według wytycznych Wojewódzkiego Pomorskiego Konserwatora Zabytków.

mieszkania w gdańsku

Standard wykończenia pod klucz

Mieszkania jedno- dwu- i trzypokojowe zyskały nie tylko stylowe balkony, ale także drzwi wewnętrzne, pełną armaturę sanitarną, kuchenki elektryczne, kafle w łazience i aneksie kuchennym oraz panele podłogowe w pozostałej części mieszkań. Ponadto w budynku zainstalowana została winda, a klatki schodowe wykończyliśmy w stylu minimalistycznej elegancji.

klatka schodowa w mieszkaniach przy ulicy Szczygla 4

Bardzo się cieszymy, że kolejnych 21 rodzin zyskało swoje nowe miejsce w Gdańsku. Życzymy im fantastycznych lat przy ulicy Szczyglej 4.

Mieszkania na wyciągnięcie ręki

Jeśli i Wam się marzą następne lata w nowej lokalizacji, zapraszamy Was do zerknięcia na realizowane przez nas obecnie inwestycje.
W Myśliwska 24 czeka na Was jeszcze kilka mieszkań, jednak zostało ich już naprawdę niewiele, więc jeśli okolice Piecki-Migowo są w kręgu Waszych zainteresowań, zerknijcie koniecznie.

mieszkania myśliwska 24

Z kolei w inwestycji Nowe Kowale Plus od 15 maja zaczyna się sprzedaż następnego etapu inwestycji – budynku FGH. 70 nowych mieszkań, w tym o nowym typie układu – narożne, dwupokojowe, o metrażu niemal 54 m² – czekać będzie na przyszłych mieszkańców, którzy upodobali sobie okolice południowej części Gdańska.

zarys mieszkań nowe kowale plus

Jednocześnie przypominamy, że na wybrane mieszkania w inwestycji Nowe Kowale Plus obowiązuje Wiosenna promocja, która daje możliwość zaoszczędzenia nawet 33.000 zł!

Niezmiernie miło nam też nadmienić, że już niedługo rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w naszej najnowszej inwestycji Duet Jaśkowa Dolina. Mieścić się ona będzie w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska – we Wrzeszczu Górnym przy ulicy Jaśkowa Dolina. Jeśli więc cenicie sobie spokój i bliskość natury z jednej strony, a za razem sąsiedztwo i łatwe połączenie z innymi dzielnicami miasta, możecie być pewni, że to jedna z lepszych lokalizacji. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zerknijcie na stronę Duet Jaśkowa Dolina i skontaktujcie się z nami.

Wizualizacja inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

Aktualności