Wiosenna promocja – inwestycja Nowe Kowale Plus

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną, tym razem wiosenną promocję, w której obniżamy ceny wybranych mieszkań w inwestycji Nowe Kowale Plus. Można zaoszczędzić do 33.000 zł – sprawdź szczegóły!

II etap inwestycji – 60 mieszkań dwu i trzypokojowych

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia budowy drugiego etapu inwestycji Nowe Kowale Plus, w której oddamy do użytku 60 lokali mieszkalnych. Ogromnie cieszymy się z Państwa dużego zainteresowania mieszkaniami dwupokojowymi w budynku ABC. Dla tych z Państwa, którzy nadal poszukują własnego „M” w południowej okolicy Gdańska przygotowaliśmy wiosenną promocję, obniżającą ceny nieruchomości.

Ceny wybranych mieszkań już od 6.990 zł/m²

Obniżyliśmy wartości wybranych, trzypokojowych mieszkań, a te zaczynają się już od 6.990 zł/m². Ceny wszystkich mieszkań prezentujemy zgodnie z dyrektywą Omnibus w interaktywnej makiecie inwestycji Nowe Kowale Plus.

Nie czekaj i złap wiosenną okazję!

Promocja jest ograniczona czasowo, aby móc z niej skorzystać należy zawrzeć umowę deweloperską lub przedwstępną na mieszkanie objęte promocją do 31 maja 2023r. Promocja dotyczy wybranych mieszkań, które można odnaleźć w zakładce inwestycji Nowe Kowale Plus lub kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań pod numerem telefonu +48 662 231 906, +48 784 065 494 lub za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Aktualności