„Bezpieczny zakup” jest naszym fundamentem!

Jako deweloper, dla którego transparentność i bezpieczeństwo naszych klientów jest podstawą działalności biznesowej, od lat należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To największa i najbardziej wpływowa organizacja zrzeszająca firmy z branży deweloperskiej i reprezentująca je w kraju i Unii Europejskiej. Celem nadrzędnym PZFD jest stanie na straży wysokich standardów. Przyczynianie się do tworzenia dobrego prawa na rynku nieruchomości i kreowania bezpiecznych warunków zakupu nieruchomości. Ten ostatni element stał się przyczynkiem do stworzenia przez Polski Związek Firm Deweloperskich kampanii edukacyjnej „Bezpieczny Zakup”, skierowanej do osób szukających swojego wymarzonego mieszkania.

Bezpieczny zakup

Bezpiecznie, czyli jak?

Nadzór, weryfikacja, ochrona – hasła te nie są pustymi frazesami, a realnymi etapami w procesie zakupu nieruchomości u deweloperów.

Nadzór nad pieniędzmi przekazanymi deweloperowi na zakup nieruchomości sprawuje bank. Fundusze naszych klientów w pierwszej kolejności trafiają na rachunek powierniczy, z którego dopiero po spełnieniu określonych warunków są przekazywane wykonawcy budynku.

Weryfikacja umowy z deweloperem, by była ona ważna, koniecznie musi być notarialna. Oznacza to, że tylko w przypadku aktu notarialnego mamy gwarancję, że w umowie z deweloperem nie są zawarte zapisy i klauzule niezgodne z obowiązującym prawem i co równie ważne. Jest ona zgodna z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego.

Ochrona dodatkowa w postaci Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego sprawia, że nabywcy mieszkań, którzy kupują nieruchomość na własny użytek mieszkaniowy. Mają gwarancję zwrotu 100% zainwestowanej kwoty między innymi w sytuacji upadłości firmy deweloperskiej. Jeśli chcecie sprawdzić, co jeszcze wpływa na bezpieczny zakup nieruchomości od dewelopera Budros. Zapraszamy do lektury folderu edukacyjnego przygotowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Bezpieczne inwestycje Budros

Skoro wiecie już, na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości od dewelopera. Zapraszamy Was teraz na przegląd naszych inwestycji, które są w sprzedaży lub lada moment będą.

Myśliwska 24 jest kameralnym kompleksem dwóch nowoczesnych budynków, których sprzedaż chyli się ku końcowi, gdyż zostało dosłownie kilka mieszkań. Jeśli więc zainteresowani jesteście nowoczesnym apartamentem z  licznymi udogodnieniami i pięknie zaprojektowanymi terenami zieleni w pobliżu centrum miasta, spieszcie się.

mieszkanie myśliwska 24 w ramach programu Bezpieczny zakup

W Nowe Kowale Plus już 15 maja ruszamy ze sprzedażą kolejnego etapu inwestycji – budynku FGH. Czeka na was 70 mieszkań i poza znanymi już z poprzednich etapów układami i metrażami. Będziecie mieć możliwość zakupu nowego typu mieszkania – narożnego dwupokojowego układu o powierzchni niemal 54 m².

zarys mieszkania nowe kowale plus

Pamiętajcie także, że w naszej ofercie Nowe Kowale Plus cały czas obowiązuje Wiosenna promocja, dzięki której jako nabywcy możecie zaoszczędzić nawet do 33.000 zł! Sprawdźcie koniecznie!

Mamy też fantastyczną wiadomość, że już niebawem ruszamy ze sprzedażą mieszkań w nowej inwestycji Duet Jaśkowa Dolina. Zlokalizowana będzie w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Gdańsku, czyli przy samej ulicy Jaśkowa Dolina. W tej prestiżowej lokalizacji, w dzielnicy Wrzeszcz Górny, zaoferujemy Wam rozwiązania trafiające w gusta i potrzeby najbardziej wymagających osób. Czekać na Was będzie nie tylko piękna leśna otulina i kojący śpiew ptaków, ale także takie udogodnienia, jak parking rowerowy, sala rekreacyjna czy studio coworking. W przypadku, jeśli ten wstęp do Duetu budynków, z których będzie składała się nasza najnowsza inwestycja, Was zainteresował. Koniecznie zerknijcie na stronę tej inwestycji tutaj i skontaktujcie się z nami po więcej szczegółów!

Wizualizacja inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

Aktualności