Zyskaj nawet do 50 000 zł przy zakupie mieszkania – promocja zakończona!

Luty dobiegł końca, a wraz z nim promocja -5% na wszystkie dostępne mieszkania w inwestycji Myśliwska 24. Dziękujemy za zainteresowanie oraz zapraszamy do śledzenia naszej oferty mieszkaniowej.

Myśliwska 24 – prezentujemy ceny wszystkich mieszkań

Myśliwska 24 to dwa kameralne, wykończone w wysokim standardzie deweloperskim budynki zlokalizowane w dzielnicy Piecki-Migowo, w Gdańsku. Bliskość centrum miasta z jednej strony i kameralne otoczenie z drugiej strony to tylko ułamek zalet z długiej listy superlatywów tej inwestycji. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, postanowiliśmy uwidocznić ceny wszystkich mieszkań w inwestycji Myśliwska 24.

Mieszkanie z rabatem do 50 000 zł

Od 1 lutego 2023, mogliście kupić mieszkanie w promocyjnej cenie, dzięki której mogliście zaoszczędzić od niemalże 20 000 zł do ponad 50 000 zł! Jak to możliwe? W lutym proponowaliśmy Wam 5% rabatu na zakup dowolnego mieszkania w inwestycji Myśliwska 24! Mogliście wybierać spośród 28 przepięknych przestrzeni – od funkcjonalnych kawalerek, po przestronne, 5-pokojowe mieszkania z tarasami.

Promocje łączą się – wybrane komórki lokatorskie 30% taniej

Jednocześnie przypominamy o naszej standardowej zasadzie – u nas promocje się łączą! Także ta promocja uwzględniająca 5% rabatu na zakup mieszkania w inwestycji Myśliwska 24 łączyła się z promocją 30% zniżki na zakup wybranych komórek lokatorskich w inwestycji Myśliwska 24!

Aktualności