Zmiany aranżacyjne w zakupionym od dewelopera mieszkaniu – na co zwrócić uwagę?

Kupiłeś lub planujesz kupić mieszkanie od dewelopera? Zastanawiasz się, czy spełnia ono wszystkie Twoje wymagania? A co, gdybyś mógł wprowadzić zmiany aranżacyjne jeszcze na etapie budowy? Profesjonalny deweloper powinien zaoferować Ci taką możliwość. Oto, co możesz zyskać decydując się na zmianę aranżacyjną mieszkania zakupionego u Dewelopera Budros.

Unikniesz rozczarowań

W świeżo odebranym lokalu, razem z fachowcem, zastanawiasz się nad aranżacją łazienki. Słyszysz: “To będzie bardzo drogie”, “Nie da się tego zrobić”. Co gorsza, wyobraź sobie sytuację, w której ekipa wykonała zmiany i uszkodziła np. elementy instalacji elektrycznej. Można było tego uniknąć.

Zachowanie rękojmi Dewelopera

Dzięki zmianom wprowadzanym przez dewelopera, a nie przez Twoją ekipę wykończeniową, nie tracisz 5-letniej rękojmi.

Dopasowanie projektu do Twoich potrzeb

Deweloper Budros przykładowo daje Ci możliwość dostosowania projektu do swoich oczekiwań. Masz możliwość zmiany lokalizacji kontaktów, włączników, punktów RTV i oświetleniowych. Możesz również zdecydować o zmianie usytuowania instalacji wodno-kanalizacyjnych czy położenia grzejników. Deweloper Budros jest otwarty na propozycje wyburzenia lub postawienia ścianek działowych. Dzięki temu, Twoje mieszkanie będzie nie tylko wymarzone, ale przede wszystkim dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb.

Konsultacje ze architektem

Wszystkie Twoje propozycje są omawiane z Architektem oraz Inżynierem Budowy. To oni oceniają, czy dana zmiana jest funkcjonalna i możliwa. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i radę. Na koniec, gdański Deweloper Budros przygotuje dla Ciebie zaktualizowany rzut techniczny mieszkania oraz fotodokumentację instalacji

Przyspieszenie prac wykończeniowych

Dzięki temu, że instalacje i podejścia są przygotowane zgodnie z Twoją koncepcją, prace wykończeniowe będą przebiegać szybciej. Twoja ekipa remontowa będzie mogła od razu przygotować ściany do położenia hydroizolacji, a także zabrać się za położenie płytek, podłóg, wstawienie drzwi wewnętrznych, montaż szafek itd., zamiast tracić czas na przeróbki.

Oszczędność pieniędzy

Zmiany wprowadzane na etapie budowy są zdecydowanie tańsze niż te, które wykonuje się po odbiorze mieszkania. Dzięki temu, Twoja ekipa remontowa nie musi np. wyburzać ścian, ponieważ układ mieszkania jest dokładnie taki, jaki ustaliłeś z deweloperem.

Darmowy projekt zmian aranżacyjnych

Jako jedyny w Gdańsku, Deweloper Budros oferuje wszystkim posiadaczom Gdańskiej Karty Mieszkańca bezpłatny projekt zmian aranżacyjnych mieszkania zakupionego u Dewelopera Budros. Wystarczy, że podczas wizyty u dewelopera, po podpisaniu umowy deweloperskiej okażesz kartę z ważnym pakietem mieszkańca.

Pamiętaj, aby każdorazowo zapoznać się z rzutem technicznym mieszkania oraz standardem deweloperskim inwestycji, w której planujesz zakupić nieruchomość. Poproś również dewelopera o dokument objaśniający procedurę wprowadzania zmian aranżacyjnych.

Aktualności