Start ostatniego etapu Nowych Kowali Plus

NOWOŚĆ! Zainwestuj w mieszkanie 3-pokojowe w cenie od 442.000 PLN! Obserwując stale rosnące zapotrzebowanie na budżetowe nieruchomości dla osób młodych, rodzin z dziećmi oraz inwestorów, postanowiliśmy już teraz wystartować z czwartym etapem inwestycji Nowe Kowale Plus.

Ostatni etap inwestycji Nowe Kowale Plus zakłada budowę bloku mieszkalnego wielorodzinnego oraz placu zabaw, znajdującego się tuż obok. Deweloper Budros, wychodząc z ofertą etapu oznaczonego jako „I”, kontynuuje budowę przystępnych cenowo i jakościowych mieszkań, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Mieszkania dwupokojowe

W tym budynku łącznie powstanie 65 mieszkań, z czego 45 będzie dwupokojowych. Powierzchnia mieszkań dwupokojowych wyniesie od 40 do 44 metrów kwadratowych. Te metraże i układy mieszkań są Państwu dobrze znane z poprzednich etapów inwestycji Nowe Kowale Plus.

Kompaktowe mieszkania trzypokojowe

NOWOŚĆ! Wsłuchując się w Państwa potrzeby, zaplanowaliśmy również 20 mieszkań trzypokojowych z garderobą, o powierzchni około 45,5 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań trzypokojowych w czwartym etapie inwestycji Nowe Kowale Plus zaczynają się już od 442.000 PLN!

Mieszkania czteropokojowe i pięciopokojowe

Szukają Państwo mieszkania o powierzchni 80 metrów kwadratowych i większej? Na wczesnym etapie budowy budynku „I” w inwestycji Nowe Kowale Plus jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące łączenia powierzchni mieszkań.

Zakończenie budowy bloku „I” zaplanowaliśmy na koniec listopada 2025 roku.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań po więcej informacji.

tel.: +48 662 231 906
tel.: +48 784 065 494
e-mail: mieszkania@budros.pl

Aktualności