Rynek pierwotny w Gdańsku

Szukasz sprawdzonego dewelopera, który oferuje mieszkania najwyższej jakości, wywiązuje się z terminów, a współpraca z nim przebiega bez uciążliwych komplikacji? Poznaj ofertę Budrosa – dewelopera, który wybudował już mieszkania dla tysięcy gdańszczan oraz osób spoza Gdańska!

Budros – deweloper z Gdańska

Budros z powodzeniem działa na rynku budowlanym od przeszło 30 lat. Na swoim koncie ma inwestycje prowadzone zarówno dla branży deweloperskiej, ogólnobudowlanej, jak i rusztowaniowej. Firma przeprowadziła także dziesiątki, jak nie setki inwestycji dla budynków mieszkalnych, obiektów oświaty, sportowych, hotelowych, usługowych, przemysłowych, a także rewitalizację cennych obiektów zabytkowych. Budros może pochwalić się również kilkoma inwestycjami, które zyskały spory rozgłos dzięki swojej innowacyjności. Mowa tu między innymi o budowie Szkoły Floretu (pierwszego tego typu obiektu w Europie), budowie hotelu Hilton w Gdańsku, uznawanego za jeden z najlepszych w Polsce czy budowie hali kwiatowej Renk w Gdańsku (największej tego rodzaju hali w Polsce).

rynek pierwotny gdańsk mieszkanie

Zaufanie Klientów

„Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Każdy potrzebny dokument dostarczony szybko, znakomity kontakt, świetne podejście do klienta. Samo mieszkanie oddane w takim stanie, że nie było do czego się przyczepić” – to zaledwie jedna z wielu pozytywnych opinii o Budrosie.
To, co we współpracy z deweloperem najbardziej cenią sobie jego Klienci, to wysoka jakość oddanych do użytku mieszkań, a także kontakt i cały proces finalizacji zakupu mieszkania. To bardzo istotne czynniki, jeśli nie najistotniejsze. W końcu kto nie marzy o idealnym mieszkaniu, kupionym dodatkowo w aurze wzajemnego zrozumienia, bez niepotrzebnych nerwów i stresów.

Rynek pierwotny w Gdańsku. Topowe inwestycje

Rynek pierwotny w Gdańsku to wachlarz możliwości dla każdego zainteresowanego kupnem nowego mieszkania. Wśród dziesiątek ofert rynku nieruchomości z całą pewnością na uwagę zasługują mieszkania od firmy Budros. Deweloper dotychczas wybudował wiele inwestycji, które bardzo szybko znalazły nowych właścicieli. Wysoki standard wykończenia, ogrom zieleni, bogata infrastruktura, mieszkania umożliwiające różnorodne aranżacje oraz lokalizacje idealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta sprawiają, że Budros ze swoją ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Gdańsku jest nie lada gratką dla marzących o własnym M.

rynek pierwotny w gdańsku mieszkanie

Myśliwska 24 – mieszkanie w Gdańsku

Myśliwska 24 to inwestycja, która wzbudziła ogromne zainteresowanie. Wybór mieszkań od kawalerek po przestronne apartamenty, tarasy kipiące zielenią na dachu budynków, strefy do zabaw dla dzieci. Ale też i do odpoczynku dla rodziców, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania oraz ulokowanie inwestycji praktycznie w samym sercu miasta, to bezdyskusyjne atuty tego osiedla.
– Inwestycja będzie składała się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań. Od kawalerek po mieszkania 5-pokojowe, o powierzchni od około 30 do 100 m². W każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy, w podziemnych halach garażowych przewidziano miejsca postojowe, komórki lokatorskie. Dodatkowo pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów. Hale garażowe, w których zlokalizowana zostanie duża liczba miejsc parkingowych, umożliwią mieszkańcom zaparkowanie więcej niż jednego posiadanego samochodu. Komórki lokatorskie, będą przestronne i znajdować się będą na poziomach -1 i -2. Opowiada Arkadiusz Statkiewicz, specjalista ds. marketingu z Budrosa.

Aktualności