Szczęśliwa rodzina odbiera mieszkanie

Ruszyły odbiory nowych mieszkań w Nowych Kowalach Plus

Każdy, kto kiedykolwiek zdecydował się na zakup mieszkania, czeka na ten wymarzony moment – dostać klucze i oficjalnie przejąć swoją nieruchomość. Z nieskrywaną radością informujemy, że moment ten w inwestycji Nowe Kowale Plus właśnie się zaczął!

130 mieszkań z I etapu Nowe Kowale Plus trafia do właścicieli

Już dziś rozpoczynamy cykl licznych, bo aż 130 spotkań z przyszłymi mieszkańcami Nowych Kowal Plus, podczas których przekażemy nie tylko wymarzone klucze. Przygotowaliśmy dla odbierających pakiety rabatów na zakupy u naszych partnerów oraz przykładowe aranżacje mieszkań. Proponowane projekty aranżacyjne można zaadaptować do większości lokali mieszkalnych, poprzez konsultację z poleconymi specjalistami. Także już teraz i z tego miejsca pragniemy wszystkim nowym właścicielom życzyć pełnej satysfakcji z nowego miejsca do życia, pięknych chwil oraz wspaniałych przeżyć.

Przypominamy, że osiedle Nowe Kowale Plus jest naszą drugą inwestycją w Kowalach. W 2020 roku oddaliśmy do użytku 122 mieszkania w Nowych Kowalach. Nie zmniejszamy wysiłków, a dopiero się rozkręcamy, bo do zrealizowania mamy jeszcze 3 etapy w aktualnej inwestycji. Jeśli jesteście ciekawi, co mamy w nich do zaoferowania i jak wygląda postęp kolejnych prac, zapraszamy tutaj.

Aktualności