Wizualizacja inwestycji Duet Jaśkowa Dolina nowe mieszkania

Rozpoczęcie sprzedaży inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

Z ogromną radością informujemy, że ruszyła sprzedaż inwestycji Duet Jaśkowa Dolina w Gdańsku, we Wrzeszczu Górnym. Sprawdź ceny nieruchomości oraz spacery i rzuty 3D mieszkań wraz z widokami z balkonów. Poznaj wyjątkowy duet natury i miasta.

Start sprzedaży inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

Duet Jaśkowa Dolina to najnowsza inwestycja dewelopera Gdańsk Budros. Dwa budynki mieszkalne zlokalizowane będą przy ulicy Jaśkowa Dolina 83 CD w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz Górny. Znajdziecie tam 30 mieszkań w układach dwa, cztery i pięć pokoi. Dla przyszłych mieszkańców zostaną udostępnione miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w hali garażowej. Poza tym w jednym z budynków zostanie zaprojektowana strefa rekreacji połączona z nowoczesnym studiem coworking. Dla aktywnych zaplanowano zewnętrzny plac zabaw z miejscem do wypoczynku oraz parking rowerowy.

duat jaśkowa dolina

Interaktywna makieta inwestycji

Deweloper Budros przygotował dla Państwa interaktywną makietę inwestycji, która poza prezentacją budynków i mieszkań, umożliwia również zobaczenie najbliższego otoczenia, w tym widoków z balkonów. Należy jednak pamiętać, że wizualizacje te mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistych widoków zewnętrznych.

Interaktywna makieta inwestycji Duet Jaśkowa Dolina pozwala na porównywanie mieszkań, ich cen oraz innych parametrów, a także na zbiorcze zapytanie o szczegóły wybranych nieruchomości.

plan mieszkań inwestycji duet jaśkowa dolina

Zachęcamy gorąco do wysyłania zapytań oraz do kontaktu telefonicznego z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

Dokonaj rezerwacji wstępnej wybranej nieruchomości pod nr: +48 662 231 906, +48 784 065 494.

Aktualności