Pierwsze miejsce w rankingu deweloperów w Trójmieście

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że firma Budros uzyskała I miejsce w rankingu deweloperów w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe na portalu trojmiasto.pl.

Pierwsze miejsce w rankingu deweloperów. Nagroda od Klientów

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, gdyż zależne jest od ocen i opinii użytkowników portalu i naszych Klientów. Nie jest zaś nadawane odgórnie przez kapitułę rankingu. Liczba ocen użytkowników, ich jakość oraz wyliczona z nich średnia sprawiły, że stanęliśmy na czele deweloperów w Trójmieście w tejże kategorii.

pierwsze miejsce w rankingu deweloperów firmy Budros

Zobaczcie sami, co w ostatnim czasie mogliśmy o sobie przeczytać:
„Budros to solidny deweloper. Jesteśmy zadowoleni z wyboru mieszkania. Super wykonania, osiedle Budrosa wygląda tak jak w folderze informacyjnym!! Polecam”

„Kupiłam u nich mieszkanie w Gdańsku, na Brzeźnie, jakieś półtora roku temu i muszę powiedzieć, że jestem wyjątkowo zadowolona. Fajna okolica, blisko morze, ładnie zrobione klatki schodowe i oczywiście samo mieszkanie. Oby tak dalej :)”

30 lat to dopiero początek

Po 30 latach działalności, które świętowaliśmy w zeszłym roku, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego wejścia w następną dekadę. Wszystko dzięki Wam, naszym Klientom, którym z tego miejsca ogromnie dziękujemy za zaufanie, dobre słowa i bycie z nami przez lata. Jesteście dla nas najważniejsi, gdyż dla Was i dla Waszego komfortu budujemy nowe inwestycje, w których przeżywacie najlepsze chwile i tworzycie swoje życiowe historie. Obiecujemy nie spoczywać na laurach. Będziemy dalej się rozwijać, wprowadzać innowacje i tworzyć coraz bardziej komfortowe przestrzenie do życia.

Jeszcze raz dziękujemy Wam!

Zespół Budros

Aktualności