Drugie miejsce w finale „Odyseja Umysłu” Budros

Drugie miejsce w finale „Odysei Umysłu” – młodzież sponsorowana przez Budros

Mamy ogromną przyjemność poinformować o ogromnym sukcesie gdańskiej młodzieży za oceanem! Sponsorowana przez dewelopera Budros grupa z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji DAMB zajęła drugie miejsce w światowym finale „Odysei Umysłu”! Przeczytaj więcej.

Zdumiewający sukces młodych umysłów z Gdańska! Grupa utalentowanych uczniów, reprezentujących nasze miasto w finale światowym „Odysei Umysłu 2023” w Michigan (USA), zdobyła drugie miejsce! To ogromne osiągnięcie, które powinno być dumą nie tylko dla uczestników, ale dla całej społeczności gdańskiej. Warto również podkreślić, że młodzież otrzymała pomoc od Dewelopera Budros w postaci sponsoringu przelotu.

Odyseja Umysłu – unikalny program edukacyjny

„Odyseja Umysłu” to unikalny program edukacyjny, który rozwija kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracę w zespołach. To nie tylko konkurs, ale przede wszystkim wyjątkowa platforma, która stawia przed uczestnikami wyzwania intelektualne, pobudza ich ciekawość i rozwija umiejętności niezbędne w życiu.

W trakcie finału „Odysei Umysłu” w USA uczestnicy muszą znaleźć innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych problemów, przedstawiając swoje pomysły w formie prezentacji lub przedstawienia teatralnego. Program zachęca do myślenia poza schematami, a równocześnie promuje współpracę zespołową, gdzie każdy członek ma możliwość wniesienia własnego pomysłu i kreatywnego wkładu.

Drużyna z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji DAMB

Drużyna z Gdańska, wspierana przez Dewelopera Budros, zaprezentowała niezwykły projekt, który wyróżnił się zarówno pomysłowością, jak i starannością wykonania. Ich determinacja, zaangażowanie i talent doprowadziły ich do zdobycia drugiego miejsca w finale światowym. To prawdziwy powód do dumy dla całego miasta!

Gratulujemy drużynie z Gdańska oraz ich opiekunom z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji DAMB zajęcia miejsca na podium! Ich osiągnięcie stanowi wzór do naśladowania dla innych młodych ludzi, którzy marzą o wykorzystaniu swojego potencjału i realizacji swoich pasji. Życzymy im kolejnych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celów.

Mamy nadzieję, że ten sukces i uwaga skupiona na młodych umysłach z Gdańska przyniosą jeszcze większe wsparcie dla programu „Odyseja Umysłu” oraz dla innych inicjatyw edukacyjnych. Warto inwestować w przyszłość naszych dzieci i dawać im możliwość rozwijania swojego potencjału, ponieważ to właśnie oni kształtują świat jutra.

Dziękujemy młodzieży z Gdańska za wspaniałą reprezentację i inspirację, jaką dają innym. Niech to drugie miejsce będzie tylko początkiem ich niezwykłej podróży pełnej osiągnięć i sukcesów!

Aktualności