Jaśkowa Dolina z widokiem na osiedle Morena

Inwestycja mieszkaniowa Budros – Jaśkowa Dolina w Gdańsku

Miło nam poinformować, iż firma Budros otrzymała wszelkie niezbędne pozwolenia i zgody na to, aby realizować nowe inwestycje mieszkaniowe w dzielnicy Wrzeszcz Górny w Gdańsku, a pierwsza z nich zostanie zlokalizowana przy prestiżowej ulicy Jaśkowa Dolina. Jest to niezwykle atrakcyjna i pożądana lokalizacja wśród wielu inwestorów, którzy już od dawna pytali o możliwość zakupu nowych lokali mieszkalnych właśnie w dzielnicy Wrzeszcz Górny. Skutkiem tego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, oferując im możliwość skorzystania z tej niezwykle ciekawej lokalizacji na terenie Gdańska!

Jaśkowa Dolina – inwestycja idealna w dzielnicy Wrzeszcz Górny

Jaśkowa Dolina jest niezwykle atrakcyjną lokalizacją na terenie mapy Gdańska. Głównie z powodu położenia nieco z dala od miejskiego zgiełku oraz w otoczeniu zieleni, która okala budynki mieszkalne. Jest to więc świetna lokalizacja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Dodatkowym plusem jest oczywiście fakt, iż pomimo bardzo cichej lokalizacji w Górnym Wrzeszczu, dojazd z Jaśkowej Doliny do innych dzielnic Gdańska, w tym do Śródmieścia, jest niezwykle łatwy, a w okolicy zlokalizowane są liczne galerie handlowe (aż cztery!), hotele, restauracje i wszelkiej maści lokale usługowe. Sam Gdańsk Wrzeszcz z biegiem lat coraz pewniej plasuje się na czele, jako gdańskie centrum kultury i rozrywki. Wszystkie te elementy sprawiają, że Jaśkowa Dolina jest idealnym miejscem na inwestycję mieszkaniową.

Bezpieczna lokalizacja w Gdańsku

Warto również zaznaczyć, że Jaśkowa Dolina cieszy się bardzo dobrymi opiniami pod względem bezpieczeństwa tej lokalizacji. Ponadto pełna jest perełek architektury, gdyż swego czasu swoje wille i dworki stawiali tu zamożne gdańskie rody.

Jaśkowa Dolina
© Google Earth

Jakimi miejscami wyróżnia się Jaśkowa Dolina w Gdańsku?

Największą atrakcją w pobliżu jest oczywiście Park Jaśkowej Doliny (jeden z pierwszych publicznych parków w Europie), który zajmuje znaczną część dzielnicy Wrzeszcz Górny i cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska oraz przyjezdnych. Duża ilość terenów do spacerów pozwala znaleźć rozrywkę o każdej porze roku. Dodatkowo jest to idealna lokalizacja do uprawiania przeróżnych sportów na świeżym powietrzu.

Oprócz tego, na miejscu znajdziemy wiele ciekawych lokali usługowych. Między innymi restauracje oraz wiele usług skierowanych w stronę najmłodszych mieszkańców. Warto pamiętać, że Jaśkowa Dolina cały czas się rozbudowuje, skutkiem czego nowe usługi będą otwierać się w tej lokalizacji w najbliższym czasie.

Inwestycja mieszkaniowa w Górnym Wrzeszczu Gdańska

Jaśkowa Dolina zlokalizowana w Górnym Wrzeszczu Gdańska jest miejscem odpowiednim na inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w niezwykle spokojnym, urokliwym i otoczonym naturą miejscu. Dlatego też bardzo cieszy nas fakt, iż to właśnie marka Budros może zaoferować Państwu lokale mieszkalne właśnie w tym miejscu na mapie Gdańska.

Więcej szczegółów odnośnie samej inwestycji przy ulicy Jaśkowa Dolina będziemy udostępniać Państwu w najbliższym czasie. Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej w celu znalezienia dalszych aktualizacji na ten temat!

Aktualności