Budros rozdaje Kuboty z okazji Światowego Dnia Drzemki w Pracy

W poniedziałek, 11 marca, w okolicach Olivia Business Centre i Alchemii w Gdańsku chcieliśmy udowodnić Państwu, że bez problemu można połączyć swoje zawodowe obowiązki z odpoczynkiem. Przekonywaliśmy Państwa, że można to zrobić dzięki inwestycji mieszkaniowej Duet Jaśkowa Dolina ze Studiem Coworking. Rozdawane przez nas wygodne Kuboty miały pomóc w wizualizacji tej błogiej wizji.

Akcja ambientowa „Moje nowe buty do pracy” podczas Światowego Dnia Drzemki w Pracy

Gdańsk, 11 marca 2024 r. – W poniedziałek odbył się wyjątkowy event. Z okazji Światowego Dnia Drzemki w Pracy Deweloper Budros zorganizował happening, udowadniając, że akcje promocyjne mogą wykraczać poza schematyczne „dni otwarte”.

Mowa o wydarzeniu, w którym skupiliśmy się na idei łączenia odpoczynku i pracy. Hasła „Mieszkaj i pracuj w Duecie”, „Dom i praca pod jednym adresem”, „Łącz wszystko w Duecie” zestawiliśmy z wręczaniem kultowych klapek oraz motywem drzemki w pracy. Zaspane osoby w szlafrokach i Kubotach z napisem „Moje nowe buty do pracy” przechadzały się pośród miejskiego zgiełku, zachęcając do wspólnego świętowania.

Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie, zdziwienie, a przede wszystkim wywołało uśmiech na twarzach osób pędzących do pracy. Ku zaskoczeniu, temat akcji został nawet podjęty w Raporcie serwisu Trójmiasto.pl.

Chcieliśmy przełamać schemat nudnych „dni otwartych” i zrobić coś nietypowego. Poza tym Deweloper Budros wyróżniając się na tle konkurencji, prowadzi wizyty na budowie przez cały rok, nie tylko w wyznaczone dni. Zainteresowani mogą skontaktować się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

„Studio Coworking to odpowiedź na potrzeby współczesnych pracowników, którzy cenią elastyczność i komfort pracy zdalnej” – mówi przedstawiciel firmy Budros. „Chcemy pokazać, że praca w kapciach i drzemki w przerwie na kawę mogą stać się codziennością, a inwestycja mieszkaniowa Duet Jaśkowa Dolina to idealne miejsce do realizacji tej wizji.”

Przy okazji przeprowadziliśmy sondę uliczną, zadając trzy pytania:

  • Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zdrzemnąć w pracy?
  • Co byś zrobił/a, gdyby szef nakrył Cię na drzemce w pracy?
  • Gdzie, w jakim miejscu najlepiej zrobić sobie drzemkę w pracy?

Odpowiedzi na te pytania oraz więcej informacji na temat akcji będzie można przeczytać na stronie Trójmiasto.pl, pod tym linkiem.

Studio Coworking z przestrzenią
do pracy i relaksu w inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

W naszym życiu często praca staje się drugim domem, a dom miejscem pracy. Naszą ambicją było przywrócenie właściwego znaczenia tym pojęciom. W nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Duet Jaśkowa Dolina znajdzie się przestronne Studio Coworking o łącznej powierzchni niespełna 90 m². Powstaje ono z myślą o przyszłych mieszkańcach inwestycji, którzy cenią sobie możliwość pracy zdalnej, a nie mają ochoty lub potrzeby, by wydzielać na to dedykowaną przestrzeń w swoim przyszłym mieszkaniu.

Studio Coworking będzie ulokowane w przyziemnej kondygnacji jednego z budynków mieszkalnych. Przestrzeń zostanie podzielona na dwie części. Pierwsza z nich będzie miejscem przeznaczonym do nauki i pracy zdalnej, a także spotkań i prezentacji biznesowych. Druga to część przeznaczona do wszelkiego rodzaju ćwiczeń i relaksu, takiego jak joga, mindfulness, pilates, ćwiczenia oddechowe czy medytacja. W jej pobliżu przygotujemy toaletę.

Aktualności