Adresujemy Marzenia – inwestycje Budros w konkursie Otodom i Obido!

Deweloper Budros dołączył do konkursu organizowanego przez portale Otodom i Obido, w których można wygrać pieniądze na zrealizowanie swoich domowych marzeń. Kupując jedną z naszych nieruchomości w ramach inwestycji Myśliwska 24 i Nowe Kowale Plus, możesz dołączyć do zabawy i powalczyć o nagrodę główną oraz nagrody miesięczne. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat zasad i nagród w konkursie „Adresujemy Marzenia”.

inwestycja nowe kowale plus biorąca udział w konkursie adresujemy marzenia

Konkurs „Adresujemy Marzenia” – o co chodzi?

Konkurs „Adresujemy Marzenia” został zorganizowany przez portale ogłoszeniowe z grupy Olx (Otodom oraz Obido). Osoby, które zakupią nieruchomość od dewelopera biorącego udział w konkursie, mogą włączyć się do zabawy i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Deweloper Budros również postanowił zaoferować swoim klientom możliwość zdobycia dodatkowych środków na realizację domowych marzeń. Jeśli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w ramach inwestycji mieszkaniowych: Myśliwska 24 lub Nowe Kowale Plus, zyskasz możliwość wzięcia udziału w konkursie.

wizualizacja inwestycji myśliwska 24 gdańsk

Jakie są zasady konkursu „Adresujemy Marzenia”?

Zasady tego konkursu są bardzo proste. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają aktywne konto w jednym z serwisów, zdecydują się na zakup nieruchomości w inwestycji od dewelopera znalezionego na portalach Otodom lub Obido w okresie od 21 stycznia 2022 do 28 lutego 2023. Jednym z deweloperów jest Budros, który oddaje do dyspozycji klientów nieruchomości: Myśliwska 24 i Nowe Kowale Plus. Po zakupieniu nieruchomości należy zgłosić ten zakup w formularzu dostępnym na stronie konkursu „Adresujemy Marzenia”. Swój kupon możesz potwierdzić z deweloperem drogą mailową lub osobiście w biurze sprzedaży. Należy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe:

  • Jakie jest Twoje największe marzenie związane z nowym mieszkaniem/domem? (to pytanie jest zgłoszeniem do nagrody głównej),
  • Jaką radę dałbyś poszukującym mieszkania, żeby proces zakupu był łatwiejszy i skuteczniejszy? (to pytanie jest zgłoszeniem do nagród miesięcznych).

Podpisany przez dewelopera kupon należy wysłać na adres mailowy: konkurs@otodom.pl. I to już wszystko! Do dnia 16 marca 2023 roku komisja wybierze zwycięskich uczestników, którzy otrzymają nagrodę główną oraz nagrodę II stopnia. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie oraz wiadomością e-mail.

Co można wygrać w konkursie?

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego warto wziąć udział w konkursie „Adresujemy Marzenia”? Oto nagrody, które można zdobyć w ramach konkursu:

  • Nagrodą główną jest 100.000 złotych od portali Otodom i Obido.
  • W ramach nagrody II stopnia można otrzymać projekt oraz realizację kuchni o wartości 60.000 zł od firmy Deco Room.
  • Nagrody miesiąca to sprzęt AGD o wartości 15.000 zł od firmy Amica.

A zatem, biorąc udział w konkursie, masz możliwość zdobycia środków, które na pewno pomogą w wykończeniu i wyposażeniu nieruchomości kupionych w ramach inwestycji Myśliwska24 lub Nowe Kowale Plus. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Aktualności